Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi ideig gyászoltok?

Figyelt kérdés
Nekem az első kapcsolatom volt a leghosszabb (4 év). Ezt másfél évig dolgoztam fel. Azóta egy éves kapcsolataim voltak, illetve pár hónaposak. Senkihez nem tudok annyira kötődni, hogy amikor szakításra kerül a sor, egy hétnél tovább szenvedjek miatta. Ez valami védekezési mechanizmus, vagy mi lehet? Pedig a szerelmet intenzivebben élem meg velük.
2018. aug. 21. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát hála a jó Istennek még egyik exemet se kellett temessem, de ha melletted így hullanak a pasik akkor valahol valami gond van
2018. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egy éjszaka kell. Vagy is, szakitás után egy hosszú éjszakai autózás, játszva a halállal.
2018. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sokéves kapcsolatomat pár hónap alatt kihevertem, inkább a hogyan-tovább zavart. Viszont volt egy szűk egyéves, és mivel telitalálatnak éreztem őt, ő viszont visszalépett, mert félt hogy a szülővárosból egy idegen helyre költözzön hozzám... ez nagyon megviselt. Több mint egy év telt el, és nagyon nehéz bárkire úgy tekinteni, hogy akarjak valaki újjal közös jövőt, amikor én az előzőt választottam volna. Ez a baj azzal, ha valakit túlságosan megszeretünk úgy, hogy még a másiknál nem derült ki milyen mély a ragaszkodás.
2018. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én párkapcsolatom közel 4,5 évig tartott. Már 1 éve szakított velem, de még nem vagyok kész új kapcsolatra.
2018. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Még is mi értelme gyászolni?

Nem halt meg senki az élet megy tovább.

Mindenki keres vagy talál előbb utóbb mást, az idő pedig túl drága és túl gyorsan telik ahhoz, hogy "gyászoljunk, hogy vajon mikor lesz jobb...

2018. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a párkapcsolati pszichológusok is foglalkoznak a gyász folyamatával, szóval azért nem fair burkoltan leírni valakit emiatt. Ennyi erővel az is hülye, akinek fiatalon meghal a párja... mit gyászoljon, lépjen tovább... előtte az élet.

Nyilván más egy pár hónapos kapcsolat, és más egy több éves. De így nem lehet valakit életképtelennek kiáltani, csak mert valakit megszeretett. Ha valakit könnyen el lehet engedni, az igazából nem is volt fontos.

2018. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!