Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar?

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk együtt. Pár éve össze is költöztünk. Én 26/f ő 25 éves. Nemrég észrevettem, hogy egyre ridegebb velem. Amikor leültem vele beszélgetni, akkor azt mondta, hogy nem tudja velem elképzelni a jövőjét, és nem biztos az érzéseiben. Odáig jutottam, hogy megkérdeztem, hogy szakítani akar-e velem, és felajánlottam - mivel én kölzöztem hozzá - hogy elköltözök. Hallani sem akart róla. Szerinte nem lehet egyik napról a másikra feldúlni két ember életét ennyire, és amúgy is szeret. Ha programot csinálnék, akkor az a válasz, hogy nem vagyunk olyan viszonyban. Mégsem akar szakítani... Közben mással ismerkedik, és elmondása szerint semmi nincs köztük, csak barátok. Én viszont nem vagyok hülye, és teljesen máshogy látom. Fogalmam sincsen hogy mit akar. Nagyon szeretem, és mindenáron meg szeretném menteni a kapcsolatunkat.

Várjak? Szakítsak én? Az is lehet, hogy annyira önző lenne, hogy csak akkor akar szakítani, ha látja, hogy komolyra fordulnak a dolgok a másik sráccal? Ezzel csak az a baj, hogy nem ilyennek ismerem. Mindig kegyetlenül őszinte volt velem, nem véletlen hogy a másik félről is tudok. Bármilyen tanácsot, véleményt, meglátást köszönök előre is!



2018. aug. 21. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rátapintottál a lényegre. Nem akar eldobni addig amíg nem tudja biztos-e a másik. Sajnos nekem is van olyan tapasztalatom amikor az általam jól ismert nő olyat tett ami ellentmondott minden eddigi szokásával, az összes eddig vallott elvével. Vagyis az, hogy őszintének ismered sajnos ebben az esetben nem jelenti, hogy nem fordult a kocka. Ha már nem szeret, vagy mondhatnám nem jelentesz semmit akkor simán változhat a hozzád való viszonyulása.

Mivel nem tudja veled elképzelni a jövőjét mi okod lenne maradni? Legalább emelt fővel távozz ha már "kidobtak". Ha ott maradsz neki nyűgnek előbb utóbb teljesen megutál. Ha meg emelt fővel elmész akkor esetleg rádöbbenhet egy idő múlva mit vesztett. De ez csak lehetőség, ne vedd biztosra. Sajnos az érzések nem irányíthatóak és ha már nem szeret akkor ez van. Nem tudsz mit tenni, csak megtartani a méltóságodat. És főleg ha máris van egy új pasi a láthatáron akkor nem maradnék egy percet sem. Gyakorlatilag együtt éltek és Te elnézed ahogy más pasival enyeleg. Megtiltani nem tudod, nem is kell, de nézőnek ott maradni sem mint egy eldobott rongy.

2018. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a ... ? El ne menjél, mert szeret, de egyébként meg nem vagytok olyan viszonyban egy közös programhoz??? What?

Nekem a leírásod alapján az az érzésem, hogy még ő sem biztos a dolgában.

Nem akar téged elengedni, mert nem biztos benne, hogy valóban mást akar(te ellenben így leléphetnél valaki mással), közben pedig magát is teszteli, hogy milyen érzéseket vált ki belőle egy másik férfi közelsége.

Biztonsági játékot játszik.

Előbb utóbb eldönti majd mit szeretne, kérdés hogy te ezt ki akarod-e várni.


Kiprovokálhatsz belőle egy hirtelen választ azzal, hogy magára hagyod. Ellenben ha ezután még téged is választ és újra össze is jöttök, az eredti okot, amiért nem biztos abban, veled alar lenni nem oldod meg ezzel, csak elhalasztod.

2018. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2: az eredti okot -amiért nem biztos abban, hogy veled akar lenni- nem oldod meg ezzel, csak elhalasztod.


Szerk: typing

2018. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.


Férfiként mondom, hogy elég ingoványos talajra léptél.


Ez az ember már kiábrándult a kapcsolatból, de még azért közel tartana magához.


Ha a büszkeség dominálna benned, már egyhagytad volna. Mivel elég befolyásolhatónak tűnsz, ezért még elviseled és ha ő azt mondja ne menj el, te maradsz, ugyanakkor te már nagyon is tudod, hogy miről szól ez az egész.


Pellengérre kell állítanod őt. Igenis megtudni, hogy akkor mi a fene van. Tudom, tudom, nem egyszerű, voltam már ilyen cipőben sajnos.


Ha azonban nem érzed így jól magad, akkor legalább annyit tegyél meg magadért (és ha még szeretnéd ezt a kapcsolatot, akkor azért is), hogy lelépsz egy kis időre, amíg kitisztul a feje. Így nem dobod el a hosszú éveket, de mégis esélyt adnál egy kis lélegzetre, mindkettőtök javára.


Szerintem...

2018. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem jobban jársz ha te mondod ki hogy vége .Minthogy meg várd hogy ő sob egy másik pasi végett .Ez sokkal megalàzóbb sztem.Egyértelmű hogy nem szeret aki szerelmes az nem igy viselkedik .
2018. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dob*
2018. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!