Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a bizalmát és őt ha szakított a viselkedésem miatt?

Figyelt kérdés

Féltékenykedtem oktalanul nagyon sokat, ő már nagyon sokszor szólt miatta, hogy hagyjam abba mert nincs alapja és meg fogja unni, de nem hagytam sajnos abba és szakított.

Nagyon szeretem, nagyon megbántam és nem szeretném elveszíteni. Meg szeretnék változni, sokkal érettebben szeretnék a kapcsolathoz állni.

Azt mondja időre van szüksége jelenleg nem tud abban bízni hogy meg tudok változni.

Hogyan tudnám neki bebizonyítani hogy tudok változni ha nem fogunk nagyon így találkozni?

Lehet rá fog jönni hogy szeret és nem akar elveszíteni de lehet már túl sokat csalódott bennem ehez 😕

Semmiképp nem szeretném elveszíteni és pláne nem mással látni.

Van valakinek valami ötlete hogyan bizonyítsak neki?

18L



2018. aug. 31. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy, mar most is ugy beszelsz olyankot irsz amiket gyerekes 14 evesek irnak, pl.: "soha nem akarom elvesziteni" "vele akarom leelni az eletem" "orokke szeretem" ezek tipikus ostoba gyerekes megnyilvanulasok. lasd be hogy gyerekes vagy es meg kell legalabb 5 ev mire felnosz agyilag
2018. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ezt elszúrtad. Tanulj a hibádból, és a legközelebbi kapcsolatodban ne féltékenykedj ok nélkül.
2018. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hany fiatal lány mondta , hogy meddig oda van értem .. a legnagyobb mondok tartottak pár hétig , és nem én dobtam őket!
2018. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ne zaklasd, hagy békén, mert nem fogsz tudni egyik napról a másikra megváltozni. Ha ad is szánalomból még egy esélyt, és ismét kezdődik a műsorod, onnantól kezdve tényleg lőttek az egész kapcsolatnak. Valódi eredmények kellenek. Nagyon de nagyon kell akarnod a változást. Egyáltalán azt tudod, hogy akarsz hozzáfogni?
2018. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!