Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal de nem tetszett a reakciója. Nem vágytam arra, hogy összterjön, de nem tetszett ez se. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

Miután felfogta, hogy ez nem vicc, és végleges a döntésem, annyit mondott, jobb is, és elment. Otthagyott. Nem kérdezgette az okát, nem kérlelt, nem sírt. Azt láttam hogy azért kicsit sokkolódva van, de ennyi. Csak jobb is, és elment. Kb. mintha ő szakított volna velem. Bár nem várom hogy törjön össze, bőgjön, rimánkodjon, de ez se volt normá is dolog. Mint akinek eleve nem jelentett semmit az egész. De akkor meg miért nem szakított ő előbb?

A másii, hogy Facebookon ismerősök lettünk, és látom hogy rögtön változik, pl. elment fodrászhoz. Tudni kell már régóta kérleltem kezdjen valamit a hajával, amiben csúnya lenőtt otthoni színező volt. De mindig halogatta. Most meg persze egyből.


2018. szept. 5. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Mert már lexar téged, ő is szakítani akart, és megkönnyebbült, hogy te mondtad ki.


Egyébként meg szerintem csak az egodat sérti, hogy nem szomorú miattad. Exemmel ugyanez volt, már hónapok óta a szakítást fontolgattam, végül szakítottunk, kb 1 hétre rá nem is érdekelt, semennyire, ismerkedtem, ő meg még hónapok után is kérdezgette barátnőimet, hogy sírok e még utána. Percig nem sírtam, szóval...?


N

2018. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jól reagált.


ennyit értél neki.

2018. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha szakitottál vele, miért érdekel, hogy mit reagált? Pláne mit rágódsz rajta UTÁNA?

Ugye nem az egódat sérti, hogy nem sírt utánad?

2018. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ugyanilyen, csak épp a másik oldalról megélve. A kapcsolat rossz volt, már tényleg a végén jártunk és teljesen kikészített. A szakítás után úgy hagytam faképnél, hogy csak annyit mondtam: "rendben". Hazaértem 2 napig bőgtem, 3 napig kb nem ettem és teljesen ki voltam. A barátnőim elrángattak bulizni, hogy majd felvidítanak, ment is fel a facebookra a kép, hogy "bulizunk".. Az ő szemében tehát csak annyi látszott, hogy ott hagytam egy szóval 5 nap múlva meg már buliztam. Gyűlölöm őt a mai napig,pedig sok év elmúlt de sose hagynám, hogy összetörve lásson, akkor sem hagytam.
2018. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

11-es

Nekem is volt egy pasim,aki érdeklődött a közös ismerőseinktől. Ő szakított majd pár hónap múlva,ki akart békülni. De nem foglalkoztam vele!

2018. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!