Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak miután szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak miután szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Igazság szerint még sosem szakítottam senkivel, és mindenki azt mondja hogy szemtől szembe kell ezt megtenni, mert ezzel tiszteljük meg a másikat.

Ez eddig oké, de miután kimondtam hogy vége, mit csináljak? Hagyjam ott? Vígasztaljam meg? Együtt élünk, és természetesen el fogok költözni, de ez nem megy egyről a kettőre....És azért kiváncsi lennék hogy kell ezt a szituációt elképzelni, mert tényleg nem tudom mit kéne ilyenkor tenni, mi a bunkó és mi az emberséges hozzáállás...és ha ott kell hagyjam akkor hova menjek? Kicsit félek tőle hogy kizárna a lakásból mérgében, többek között a hirtelen haragú kitörései miatt is akarok szakítani vele...


2018. aug. 12. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb próbáld megoldani a lakhatásodat, aztán mondd ki a végét. Vagy ha most azonnal szakítasz, akkor legyen hová menned pl. egy családodhoz, baráthoz.
2018. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Màr megbeszèltem a szüleimmel hogy hozzàjuk megyek, de az orszàg màsik felèben laknak...nem olyan egyszerű egyből minden cuccommal megindulni...
2018. aug. 12. 00:58
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom oszinten vegyesen allok ehhez a kerdeshez most hozza. Egyreszrol azert, mert nekem ez nagyon rosszul esne, hogyha a baratom csakugy elem allna, hogy „figyi szakitsunk es en most kikoltozom az uj albimba!“- azert mert akkor mar egy ideje tervezte es meg csak eselyt sem adott nekem.

Masreszrol viszont ahogyan latom, Te ezt mar eldontotted. En akarmennyire is attol tartasz, hogy kizarna, en inkabb ezt a verziot valasztanam egy haverommal elore egyeztetve, hogyha kirak, aludhassak nala.

Szerintem nem jo otlet egy hirtelen haragu not atvagni/becsapni.

2018. aug. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A legfontosabb holmijaidat készítsd össze és keress egy helyet, ahol pár éjszakát eltölthetsz, amíg végleg el nem költözöl.
2018. aug. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor este a díványon alszol
2018. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kérd meg az egyik barátodat/barátnődet, hogy nála aludj egy ideig, amíg találsz új helyet.

Ne legyél se bunkó, se túl közvetlen. Határozottan mondd el neki az érzéseidet, és hogy miért lett vége a részedről. A vigasztalás és a siránkozás sajnos csak ront a helyzeten... Valószínűleg egy ilyen döntésnél már rég túlvagytok egymás marcangolásán, nem kell fokozni a helyzetet.

Biztosan nem egyszerű történet egy szétköltözés, de arra gondolj, hogy ezt egyszer kell meglépni. Lehet pár napig-hétig rossz érzés lesz, de utána jön jobb! Én azt mondom nem érdemes valakihez hozzáláncolni magunkat, akiről érezzük, hogy nem az igazi. Még pár évet belefeccolni a semmibe...

Sok sikert és kitartást!

2018. aug. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

3-as:

Ez nem egy hirtelen döntés volt, hónapok óta gondolkodtam rajta, és már többször is megakartam lépni, leültem vele megbeszélni hogy min kéne változtatni, a végén már konkrétan megmondtam neki hogy mindkettőnknek jobb lenne ha szakítanánk, de mindent meg tud magyarázni...

Nekem viszont elegem van és most már kimondatom vele is hogy vége, és ne próbálkozzon.

Szóval ezt a részét nem értem annak amit mondasz, szakítani sehogy sem lehet szépen, annak a félnek akit kidobnak, mindenképpen úgy fog esni mint derült égből a villámcsapás. Mert homokba dugta a fejét. Én attól még figyelmeztettem, leültem vele, igyekeztem megoldani. Innentől kezdve nem az én hibám, ha úgy érzi hogy hirtelen döntöttem így.

És hidd el, szivem szerint most eléállnék ezzel, de gondolnom kell arra a verzióra is amikor lehetséges hogy kirakna otthonról mérgében. Egyébként én vagyok a nő, nyilván egy nőnél másmilyen az ha valaki hirtelen haragú, de egy pasinál ijesztő, tudod erőfölény, agresszió...

És nem értem ebben mi az átvágás/becsapás...hogy szakítok vele?? Tudod sok emberrel szakítanak, és sok emberrel facebookon vagy telefonon szakítanak. Na az az átvágás, mert nem tisztelték meg azzal hogy elé álljanak. Én ezt tervezem, de attól még előre kell gondolkodnom hogy velem mi lesz.


5-ös:

Mit nem értettél meg abban hogy mérgében akár ki is rakhat? Akkor hogy alszom a "díványon"? :)

És nem kéne elpoénkodni egy komoly kérdést. Majd én is így állok hozzád, ha esetleg kidob a barátnőd :D


6-os:

Köszi szépen! Az a baj hogy nem igazán vannak itt barátaim, többek közt ez is egy ok arra hogy elköltözöm. A párom miatt költöztünk ide, és én ott hagytam a régi életemet az ország másik felében...Hiányzik nagyon.


Arra még senki se válaszolt hogy miután kimondtam (közvetlenül utána) hogy vége, mit tegyek? Vígasztaljam meg vagy hagyjak neki egy kis időt? Beszélgessünk tovább vagy sírjak vele? Nem tudom ilyenkor mit kéne tenni...

2018. aug. 12. 10:01
 8/20 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem reagáltál semmit, de az utolsó kérdésedre nincs egységes viselkedési sablon. Az egyik exemmel együtt sírtunk, a másik csak szép csendesen felajánlotta utána, hogy segít elköltözni, de egyikkel sem haraggal váltunk el.

Viszont volt egy olyan viharos kapcsolatom, ahol dühösen és rengeteg fájdalommal hagytam ott, hát ott jobbnak láttam gyorsan lelépni és egyedül hagyni.

Ha már előre sejted, hogy a reakciója ijesztő is lehet, akkor jobb, ha elköszönsz és távozol.

2018. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8-as:

Bocsi, nem emlékeztem a válaszodra...:)

Mindenkinek köszönöm egyébként a választ, így neked is.

Igazából arra számítok hogy csak némán fog maga elé nézni, vagy sírni fog. De mivel hirtelen haragú, ezért ezt is kinézem belőle...

2018. aug. 12. 10:30
 10/20 anonim ***** válasza:
Készülj fel mindenre, aztán ami jön, aszerint reagálj. Minden rendben lesz.
2018. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!