Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Az az én hibám ha szakítottam a barátnőmmel és ő megpróbálta megölni magát? Én szeretem őt de nagyon féltékeny mindenkire.

Nem akarok vele kibékülni de segíteni akarok neki. Beszéljek vele szerintetek? Még nem voltam nala a korhazba.

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátnő, szakítás, öngyilkosság

2018. szept. 1. 22:47  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ez nem a te hibád, az ő döntése volt. Segítségre van szüksége, de nem tőled. Ha bemész hozzá, azt fogja hinni, elérte a célját. Valószínűleg a szülőktől, barátoktól kérdezném meg hogy van, de lehet szakembertől kérnék tanácsot, mert ez nagyon veszélyes terület.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. szept. 1. 22:56 Privát üzenet
Ne menj be! Ezzel csak azt éred el, h azt gondolja majd, hogy sikerrel járt, így kell ezt csinálni... (mellesleg megjegyzem egy pillanatig sem akarta ő megölni magát, remélem ezt te sem hiszed el... csak azt akarta, h azt hidd. Szimpla figyelemfelkeltés). Mindenesetre semmiképp ne találkozz és ne beszélj vele közvetlenül. Szüleivel beszélj inkább, ha szeretnél.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. szept. 1. 23:04 Privát üzenet
Bence_ nevű felhasználó válasza:

Ez az ő döntése!

Ha foglalkozol vele akkor éléri a célját!

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2018. szept. 1. 23:04 Privát üzenet
Bétó apó nevű felhasználó válasza:

Ha nem voltál bent nála, az jó. Ne is menj! És ne is próbálj segíteni neki, mert akkor azt hiszi, hogy megint együtt vagytok. Tartsd magad távol tőle, mindkettőtöknek ez lesz a legjobb, hidd el. A segítséget bízd a családjára meg a szakemberekre...

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2018. szept. 1. 23:05 Privát üzenet

Nem. Az ő döntése volt. Plusz ne dőlj be neki. Nem meghalni akart, csak az érzelmi zsarolàst hasznàlta mint fegyvert, hàtha szànalomból vele maradsz. Az ilyen manipulàtorokat jó messzire el kell kerülni.

Exvőlegényem anno öngyilkossàggal fenyegetőzött mikor szakítottam vele. Engem nem érdekelt. Mondtam, csak hajrà, és eljöttem. A màsik ember döntéséért sosem te vagy felelős.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2018. szept. 2. 00:19 Privát üzenet
Ne menj be!Ezzel segitesz.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. szept. 2. 08:52 Privát üzenet
Nem segítesz neki azzal, ha bemész, ez nem a te hibád, neki másféle segítségre van szüksége. Sokan érzik úgy szakításkor, ha még maradtak volna a kapcsolatban, hogy eljött a világ vége, mégse próbál mindenki öngyilkos lenni, aki így érez.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. szept. 2. 09:57 Privát üzenet
Ezért veszélyesek a labilis emberek , egy életre a te lelkiismeretedbe varják ha szerencsétlenség történik és akár halál a vége.

A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2018. szept. 2. 12:28 Privát üzenet
A segítéget nem neked kell megadnod ne butáskodj! Egy jó pszichiáter majd megoldja a gondját. Felejtsd el hogy egyáltalán közelítesz is hozzá ezek után. Az mégrosszabb lenne neki is neked is.De neked inkább.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. szept. 5. 21:11 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Cute_Psychopath nevű felhasználó válasza:

Mi ez a sok hülyeség hogy ne menjen be? Őszintén, ha egy lány megakar halni érted akkor nem érdemel meg annyit hogy meglátogasd? Már szerintem aktuális a kérdés, de akkor is, személy szerint bemennék hozzá, hisz szereted, ő is szeret . Örökre benne marad az hogy nem mentél be hozzá.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. szept. 14. 18:10 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakítottam a barátnőmmel. Megbántam. Tegnap elmentem hozzá, de ő azt mondta, hogy nem akar már tőlem semmit. Csúnya dolgokat mondtam neki. Meg akart ölelni és ellöktem magamtól...
A barátnőmmel tegnap szakitottam és ma közölte velem a barátnője hogy mondta neki hogy lehet terhes. Utoljára 4 hétettel ezelőtt voltunk eggyütt es hasznaltunk umit. Lehet...
Szakítottam a barátnőmmel és most kórházban van öngyilkossággal próbálkozott. Nem akarom hogy megölje magát. Nem tudom mit csináljak, szerintetek?
Körülbelül három hónapja szakítottam barátnőmmel. Kezdetben elég rossz volt, meg minden ahogy ez általában szokott menni. De mégis mi bajom?
Egy hónapja szakítottam a barátnőmmel (úgy éreztem már nem szeretem úgy mint rég) akivel távkapcsolatban voltunk. De 3 hét után megbántam ezt a döntésem mert addigra már nagyon...
Ha szakítottam a barátnőmmel, mennyire segít a feldolgozásban, ha barátként beszélgetünk még?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!