Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az az én hibám ha szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az én hibám ha szakítottam a barátnőmmel és ő megpróbálta megölni magát? Én szeretem őt de nagyon féltékeny mindenkire.

Figyelt kérdés
Nem akarok vele kibékülni de segíteni akarok neki. Beszéljek vele szerintetek? Még nem voltam nala a korhazba.

2018. szept. 1. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te hibád, az ő döntése volt. Segítségre van szüksége, de nem tőled. Ha bemész hozzá, azt fogja hinni, elérte a célját. Valószínűleg a szülőktől, barátoktól kérdezném meg hogy van, de lehet szakembertől kérnék tanácsot, mert ez nagyon veszélyes terület.
2018. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne menj be! Ezzel csak azt éred el, h azt gondolja majd, hogy sikerrel járt, így kell ezt csinálni... (mellesleg megjegyzem egy pillanatig sem akarta ő megölni magát, remélem ezt te sem hiszed el... csak azt akarta, h azt hidd. Szimpla figyelemfelkeltés). Mindenesetre semmiképp ne találkozz és ne beszélj vele közvetlenül. Szüleivel beszélj inkább, ha szeretnél.
2018. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bence_ ***** válasza:
87%

Ez az ő döntése!

Ha foglalkozol vele akkor éléri a célját!

2018. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bétó apó ***** válasza:
88%
Ha nem voltál bent nála, az jó. Ne is menj! És ne is próbálj segíteni neki, mert akkor azt hiszi, hogy megint együtt vagytok. Tartsd magad távol tőle, mindkettőtöknek ez lesz a legjobb, hidd el. A segítséget bízd a családjára meg a szakemberekre...
2018. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Az ő döntése volt. Plusz ne dőlj be neki. Nem meghalni akart, csak az érzelmi zsarolàst hasznàlta mint fegyvert, hàtha szànalomból vele maradsz. Az ilyen manipulàtorokat jó messzire el kell kerülni.

Exvőlegényem anno öngyilkossàggal fenyegetőzött mikor szakítottam vele. Engem nem érdekelt. Mondtam, csak hajrà, és eljöttem. A màsik ember döntéséért sosem te vagy felelős.

2018. szept. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne menj be!Ezzel segitesz.
2018. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem segítesz neki azzal, ha bemész, ez nem a te hibád, neki másféle segítségre van szüksége. Sokan érzik úgy szakításkor, ha még maradtak volna a kapcsolatban, hogy eljött a világ vége, mégse próbál mindenki öngyilkos lenni, aki így érez.
2018. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért veszélyesek a labilis emberek , egy életre a te lelkiismeretedbe varják ha szerencsétlenség történik és akár halál a vége.
2018. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A segítéget nem neked kell megadnod ne butáskodj! Egy jó pszichiáter majd megoldja a gondját. Felejtsd el hogy egyáltalán közelítesz is hozzá ezek után. Az mégrosszabb lenne neki is neked is.De neked inkább.
2018. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cute_Psychopath válasza:
0%
Mi ez a sok hülyeség hogy ne menjen be? Őszintén, ha egy lány megakar halni érted akkor nem érdemel meg annyit hogy meglátogasd? Már szerintem aktuális a kérdés, de akkor is, személy szerint bemennék hozzá, hisz szereted, ő is szeret . Örökre benne marad az hogy nem mentél be hozzá.
2018. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!