Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is éreztétek már így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már így magatokat szakítás után / közben?

Figyelt kérdés
Az egyik percben úgy érzem, hogy nem tudnék már a másikkal lenni, annyi fájdalmat okozott (az most nem számít mivel), és élvezem újra ez egyedüllétet. A másik percben úgy érzem, nem tudnák a másik nélkül élni. Nem tudom elengedni, vissza akarom csinálni, vissza akarom kapni... Melyik érzést hagynátok erősödni? Mit tennétek, ha mást mondana az agyatok mint a szívetek?

2018. szept. 5. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
már büszkeségből sem mennék vissza hozzá
2018. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen, 4 év után is néha én is így érzek exem iránt.

Néha úgy érzem, hogy jobb, hogy úgy alakult; de sajnos mivel első nagy szerelem volt így sokszor érzem úgy, hogy miért nem velem van. :/

Ördögi kör.

2018. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak addig érzed így, amíg nem jön valaki aki sokkal többet fog adni neked, mint amit ő adott! 4 évig én is így éreztem.
2018. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom nagyon összegyűltünk itt.. mi is 4 évnél tartottunk
2018. szept. 5. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2018. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 1 éving voltunk csak együtt, lehet félre értettük egymást. Én azt mondom, hogy nála érzem azt, így 4 év elteltével, amiket leírtál.
2018. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valóban, félreértettem. 24/F ő 23/N
2018. szept. 5. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, leírásod alapján 4 évig voltatok együtt. Gondolom jelenleg egyedül vagy és még nincs párod (neki talán már van).

Ilyenkor könnyen előtörnek az emberből az emlékek, és van olyan hogy hiába tett a másik rossz dolgokat, még is ott van a jó emlék is vele, így a kettő együtt majdnem hogy egálba van... ez miatt mikor egyedül érzed magad, magányosnak, előtör belőled, hogy miért lettél egyedül és a sok rossz ellenére miért nem lehetsz vele.

Jól mondta más, ha lesz valakid, majd felülírja ezt az érzést.

2018. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is 4 évig voltunk együtt és ugyan ezt érzem.
2018. szept. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!