Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ti ereztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ti ereztetek kiüresedést? Ha igen, mikor, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért szakítottam mert addig hisztizett meg baxtatott míg ki nem üresedtem.Szerette volna ha folytatjuk,majd mikor ez nem jött össze pikk-pakk ráugrott egy másik hancúrlécre.
2017. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

azonnal!?

a csajom fogta a motyóit, és elcuccolt szinte egyik napról a másikra.

a következő hát merem állítani hogy 2 hónap borzalmasan telt. Egy darab sz*rnak éreztem magam, egyedül a volt közös albérletünkben.

Ilyenkor bármit teszel, bármit csinálsz, azt az űrt teljesen betömni nem fogod tudni. Vannak pótló tevékenységek: munkába temetkezés, túlóra, edzés, futás összeesésig, mindenféle kimozdulás, vagy épp f/*/szverés a gép előtt 4-5x egy délután...

de telejsen semmi nem tölti fel az űrt...

az űrt ami abból áll hogy hiányzik a szeretete, az ölelése, az hogy együtt aludjatok, az összebújás egy kedves mosoly, egy puszi, ha rosz napod van, az hogy megfogd a kezét és szorítsd, hogy tudd nem vagy egyedül...

Szóval jók a pótló tevékenységek, de teljesen nem segít.

Az idő hogy telik annyibol jobb hogy fakulnak az emlékek, és szép lassan egyre kevésbé fog fájni. De ez iszonylassú folyamat.

26/F

2017. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van, aki csak 2 hétig erez hiányt, utána simán tovább lép, feldolgozza, majd új pasija,vagy nője lesz...ezert kérdezem, hogy az hogy csinálja?
2017. máj. 4. 07:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Azok egy része már a szakítás előtt lezárta magában a kapcsolatot. Másik felük pont azt az próbálják ezzel betölteni, ami szakításkor keletkezett.
2017. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*azt az űrt
2017. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakítás és szakítás között is különbség van. Nem mindegy, hogy úgy szakítasz, hogy már hónapok óta készülsz rá, mert kiüresedett a kapcsolatod, már nem érzel szenvedélyt, szerelmet a párod iránt, netántán van egy másik jelölted, ebben az esetben pár nap is elég, vagy úgy szakítasz, hogy te még épp ezerrel lobogsz, fülig szerelmes vagy, és váratlanul hagy el a párod. Ilyenkor hónapokig, de akár évekig is érezhetsz ürességet.
2017. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen volt a szakítás? Ha pl hosszú kapcsolat, azt tovább tart feldolgozni. Ha pl derült égből volt a villámcsapás, azt is.

ha pl sokat veszekedtetek előtte, ott már megindult egy belső feldolgozási folyamat még a szakítás előtt jóval, ilyenkor általában rövidebb ideig tart. Ehhez még jön a személyiségtípus is, van aki jobban bírja, más meg egy élettragédiaként éli meg (pl. én :D )

2017. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem mikor az 5 éves kapcsolatomnak vége lett azonnal éreztem azt a bizonyos üresség érzést. Egy jó fél év kellett mire jobb lett. Azóta 4 év telt el, volt pár kapcsolatom is mégis sokszor van hogy vele álmodok meg ilyesmi de nagyjából megtanultam elnyomni. 24/f
2017. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irigylem azokat, akik pár hét után túllépnek. Nekem fél év a minimum... (kivéve ha lesz új szerelmem)
2017. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!