Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan mondanátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok el a férjeteknek hogy már több hónapja egy nála jóval fiatalabb fiúval csaljátok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ezt nem kéne tovább húznom elakarom neki mondani már egy ideje van szeretőm, aki 20 eves. Férjem 41 en 36. 6 éve vagyunk együtt és 4 éve vagyunk házasok de már régóta elhanyagol.
2018. szept. 7. 19:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
És ahelyett, hogy megbeszélted volna vele a dolgokat, hogy foglalkozzon veled többet, te inkább fogtad magad, és megcsaltad a francba? Hagyd ott, hogy még időbe találjon normálisat.
2018. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ki mondta nem próbáltam megbeszélni? Mindig aztmondta faradt meg hogy a munka, azt hiszed én meg majd nemfogok szexelni, meg hagyom higy elhanyagoljanak?
2018. szept. 7. 19:53
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
Akkor mondd el, hogy r1banckodtál; mert a véredben van és számodra a házasság köteléke semmit nem jelent; de mélységesen bánod. Aztán ha szerencséd van, megúszod azzal, hogy (nagyon helyesen) jól kirak az utcára, mint macskát szrni.
2018. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Arra készülj fel, hogy ki fog dobni. De elég gáz, hogy a szex fontosabb neked mint a párod. Ha meg tényleg sokat dolgozik, akkor meg el kellene fogadnod, hogy fáradt és nincs kedve. Ő olyan fajta, hogy nem igényli már annyira.

De attól még gerinctelen vagy.

2018. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mi az hogy el kellene fogadnom? Ezt remélem viccnek szántad, azt fogadjam el hogy heti max kétszer van vele? Mikor napi 2szer is igényelném legalább?
2018. szept. 7. 20:05
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

Van akinél sokszor még ennyi sincs, még se megy és csalja meg a párját. A heti kettő meg nem is rossz arány.

Nem tudom mit siránkozol rajta.

Vannak olyanok akik 2 hetente szexelnek 1-2, mert nekik elég. A férjednek ezek szerint nem kell több. Igen, el kellene fogadni.

És igaza van a másik hozzászólónak, annyira hiányod van, ott van vazze masztizzál, meg ujjazad magadat.

Nem egyből másik farkára kellene ülni.

Majd szerinted meddig marad meg a kis szeretőd, ha a férjed majd kidob? Szerinted örökre egy 36 éves öregedő vénasszonyt akart majd dugni?

2018. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy meg, itt vagyok, nincs barátnőm, nem is hiányzik a szex se, nem is keresek barátnőt. Tök jól érzem magam nélküle.

Én nem jövök fel ide és hisztizek azon, hogy miért nem dug velem is valaki, vagy hasonló baromságokat.

2018. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Ennyi idiota macskas fiut :)

Bezzeg forditott helyzetben az lenne a szoveg, hogy ne csodalkozz, ha megcsal a ferjed egy fiatal pipivel, ha nem szexelsz vele, amennyi az igenye.

2018. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Na még egy krvä érkezett hozzászólni:) Kutyás lány:)
2018. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Gerinctelen vagy. De ettől még kikormolnám a méhnyakadat napjában 4-5x.
2018. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!