Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk párommal,1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk párommal,1 dolgot szeretnék vissza kapni tőle. Elkérem vagy inkább hagyjam a csudába?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk, csúnya vége lett, nem békés. Gyakorlatilag végig hazudta az egész kapcsolatot és kis híján meg is csalt. Volt nála pár cuccom, kapott is tőlem sok ajándékot. Mindössze 2 ruhadarabomat kértem vissza és a telefont amit tőlem kapott. Előzőleg mondta, hogy a telefont amúgyis vissza akarja adni. Semmi más nem kell, pedig komoly ékszerek vannak nála és sok műszaki cikk. Mondtam neki semmi más csak ezek kellenek. Valahogy a telefon mégis zavar, hogy nála maradt. Vissza kérjem? Vagy hagyjam a francba?


33F


2018. aug. 2. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értettem némely nőket, hogy szakítás előtt miért nem teszik le a kapott holmik azonnal, kérés nélkül. A másik fél vagy elteszi, vagy .....


Ha ennyi gerince nincs, hogy magától letegye, szerinted vissza fogja adni?

2018. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
1+ Hacsak nem te tartozol neki, és visszatartja..a tartozás fejében.
2018. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de azt te ajándékba adtad. Ha nem gondoltad komolyan, miért adtad? A legnagyobb alja visszakérni szakításkor az ajándékot, amit előtte adtál. Tenyleg ez a szánalom netovábbja.
2018. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Beszeltünk róla, vissza adná. Kérdés, hogy elhozzam-e tőle, vagy sem. Amúgy az én nevemen van. Le tudnám tiltatni.
2018. aug. 2. 19:47
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 Ezért kérek tanácsokat ki mit gondol erről. Bár az nem volt a szánalom netovábbja mikor majdnem félre kefélt?
2018. aug. 2. 19:49
 6/15 anonim ***** válasza:
5.: és akkor neked is le kell süllyedni? Ez a kis bosszúd?
2018. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ajándékot nem szoktuk visszakérni(tudtommal).A jelenlegi telefonom én is a volt páromtól kaptam,szóba se jött hogy visszakérné.Persze ha ti igy egyeztetek meg akkor vissza kell adnia.
2018. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot visszakérni szánalmas dolog.
2018. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Te neveden van a sim is? Szakitás után is fizeted a telszámlát?

Azt azért nem. Viszont, soha nem kértem vissza ajándékot, amit önszántamból adtam.

2018. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem kérte válás után, hogy fizessem ki 8 évvel ezelőtt az ajándékba előtte 1 évvel szülinapomra 10 ezer ft-ért nekem vett telefont. Szerintem is szánalmas.


Ha előfizetéses a sim kártya, akkor maximum azt tartanám fairnek, hogy a sim kártyát kérjed vissza, viszont ha kártyás, akkor semmit.

2018. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!