Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, ismét hiányzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, ismét hiányzik. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Az történt hogy szakítottunk 2év után, eleinte semmi probléma nemvolt úgy kb 2hétig simán megvoltam az exem nélkül, most pedig iszonyatosan hiányzik.. Amikor szakítottunk jóérzés volt szabadnak tudni magam, oda mentem ahova akartam stb, most pedig ismét úgy érzem hogy nagyon hiányzik hogy mellettem legyen. Nagyon megváltoztak az érzéseim.. De miért?

2017. ápr. 10. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt gondold át, hogy az hiányzik, hogy legyen valakid, tehát csak megszokásból hiányzik, vagy ez valódi hiányérzet, hogy neked igenis Ő hiányzik.


Ha az első eset, akkor majd elmúlik, ha a második, akkor gondolom hibáztál, és most jössz rá, hogy mennyire jó volt vele.

2017. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából az is hiányzik hogy mellettem legyen valaki, de az a valaki az csak ő tehát inkább a második. El sem tudnék magam mellett mást képzelni, hibáztam igen.. Neki is ugyanúgy most jelentkezett ez, egy hetet élvezte hogy körbeugrálják a csávók, most pedig ugyanúgy előjött neki is amit leírtam, de nem beszélünk sehol sem, ismerőseitől tudom.
2017. ápr. 10. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
ha csak valaki hiányzik mellőled, akkor nem ő kell. Egy ideig még szr, de jobb lesz. Ezen is túl kell esni. ERősödni fogsz általa.
2017. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakítás után ez természetes, el fog múlni. Kitartást!
2017. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálok erős maradni. :)
2017. ápr. 11. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:

..én is így voltam jópár hétig. Újra is kezdtük számtalanszor..nem ment, ..

én most kétfázisos szakításon vagyok "túl"..ma reggel dobott. És fogsz még különbül is érezni /gyászfolyamatnál nézd!!/, összevissza, mérges is leszel, a pasik vannak így állítólag hogy először örülnek aztán hiányzik állítólag ez tipikus férfitulajdonság:)

Nyugi innentől csak felfelé lesz! és ahol egy ajtó bezárul ott nyílik egy másik..! /ha nagyon nem bírod írhatsz mi már 6x szakítottunk..kétszer padlóra küldött../

2017. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bíztatásokat, megismertem azóta egy lányt egy szórakozóhelyen, teljesen jól megvagyunk, jobban mint az exemmel a végén. Pedig azthittem nem fog senki tetszeni stb a szokásosak ilyenkor, hálistennek nem így lett. :) A hasonló helyzetben lévőknek kitartást!
2017. ápr. 24. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!