Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, de nagyon hiányzik! Mit mondjak neki amikor felhívom?

Figyelt kérdés
Úgy tudom nincs udvarlója

2017. nov. 28. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ne hívd fel, csak rosszabb lesz.
2017. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De szeretem
2017. nov. 28. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2017. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Számít ez? Félre értettük egymást mindig. Rossz volt a kommunikálás
2017. nov. 28. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha tudnad, hogy mit mondj, sem tartanam a legjobb ötletnek.


Kisse ironikusnak tartom ezt a kerdest annak tükreben, hogy köztetek a kommunikacioval volt gond... Ha netan ujra összejönnetek, mondatonkent itt kerdezösködsz majd vagy szovivöt fogadsz?

2017. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kéne kötekedni
2017. nov. 28. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Mindegy, hivd fel, mond meg neki amit a kérdésben leirtal, hogy bár 3 hónapja mar hogy szakitottatok hianyzik neked es lenne e kedve meginni egy kávét. Próba szerencse, en szurkolok
2017. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem akkor lenne értelme keresnetek egymást, amikor a kapcsolatotokat rontó tényezőket sikerült kiiktatnotok.. A válaszaid alapján viszont még mindig nem sikerült megtanulnod rendesen kommunikálni, így bár egy próbát tehetsz, de teljesen felesleges, ugyanúgy elő fog jönni az, amiért szétmentetek.
2017. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Éron91 ***** válasza:
63%
Szedd össze a mondandódat. Én nem preferálom ilyen esetekben a telefonhívást. Vagy ird le ha nem vagy jó a komunikálás terén vagy ha össze bírod szedni magad állj elé ha tudsz. Aranyos programra invitálás és a kontaktálás alatt burkoltan bizonyítsd a korábbi hiányosságaid,de ne úgy hogy látod már megváltoztam mennyire jó vagyok,hanem burkoltan. Egy próbát megér,sok vesztenivalód nincsen.
2017. nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha engem az ex felhivott volna, kb kiröhögöm és tiltom a számát... irto gáz
2017. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!