Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exemnek van egy másodállása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek van egy másodállása és valamiért nagyon utálom. Vajon ez el fog múlni?

Figyelt kérdés
Szeretem még, de már tudom, hogy így a jobb és tovább akarok lépni. Van egy másodállása, ami azt jelenti, hogy 2 nap van a héten amikor 12 órát dolgozik. Én ezt mindig utaltam, mert nem nyilvan a pénz mindig jól jön, de nincs raszorulva 2 munkahelyere, viszont állandóan hulla fáradt volt, meg látszott, hogy utalta az egészet, és talán az is benne van, hogy elhanyagolt. Lehet ezért is érzem, hogy "bezzeg erre van ideje". Mikor együtt voltunk akkor igazából azt éreztem, hogy sajnálom őt miatta. Mióta szakitottunk ez zavar a legjobban. Egyszerűen azokon a napokon amikor oda is megy tiszta ideg vagyok, sokszor mar úgy érzem, hogy elmúlt, de aztán folyamatosan azt almodom, hogy kirugatom... Nem ertem mi ez, nem vagyok ott senkire féltékeny, a másik munkahelye kicsit se zavar. Nem fogok csinálni semmit. Nem akarok gonosz lenni, de úgy érzem még egy hét és megbolondulok. Csak ezen kattogok 24 órában. Tudom, hogy ez nem normális. Igen, nekem is van dolgom. Dolgozok és tanulok is mellette, kevés a szabadidőm, de ez se segít. Mi lehet ez? Idővel elmúlnak az ilyen erzesek is? Ne azt írjátok, hogy nem vagyok normális meg, hogy gonosz vagyok. Az elsőt én is tudom, a masodikra pedig annyit, hogy ha akarnám akkor keresztbe tehetnek neki és meg is nyugodnék, hogy nem dolgozik ott többet, de nem akarom. Nem értem miért olyan nagy probelma ez nekem. Egy héten kétszer megy oda munka után. 3 órát van ott szóval tényleg semmi és ahol meg ott van napi 8 órát az nem érdekel szóval tényleg nem értem én se.
2018. szept. 14. 07:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bántotta azokat, akiket szeretek, meg engem is és arra is gondoltam, hogy esetleg bosszúvágy. De nem igazán tennék neki keresztbe ezzel, eleget keres a foallasaval is,tehát ez is logikatlan. Vagy arra gondoltam még, hogy közel van az a munkahelye a lakohelyemhez és nem akarom látni, vagy, hogy a közelemben legyen. Tenyleg nem tudom.
2018. szept. 14. 07:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy már ez neked? Minek foglalkozol és kattogsz az exed munkáján?


Keress mást inkább helyette, tudod az ex nem véletlenül ex.

2018. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért nem mindegy. Ha tudatosan elterelem a gondolataim akkor meg ezzel almodok. Nyilván nem vagyok még túl rajta.
2018. szept. 14. 08:03
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Beteg a lelked. De nem ám kicsit:DD


Kirúgatni meg nem tudsz egy olyan embert akit szeretnek,akit ismernek, és nem dőlnek be a hazudozásodnak, szóval el vagy te nagyon nagyon tévedve. Főleg úgy hogy ha az adott cég vezetője vagy 10 x jobban áll, mint te valaha fogsz.Érted: Valaha fogsz. És hidd el, meg van ahhoz a kapcsolata, hogy téged tegyen félre.

Szóval lehet próbálkozni a megfélemlítéssel, de korábban kelj fel, mert senki nem olyan gyáva mint te vagy.

2018. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

4+ A virág nyelven kérdésbe fogalmazott üzijeidet meg befejezheted:D

Értelmes, erős. egyenes ember tud üzenni annak akinek akar, és nem kell neki kérdésben rejtenie a mondanivalóját itt a Gyíkon. Teccik érteni?:D


Lehet, hogy te azt hiszed, hogy az előadással bárkit meg tudsz félemlíteni, de hidd el, az ilyen emberek mint te azok, akik elsőként elfutnak:D


Gondolom ismered a mondást: Gyáva népnek nincs hazája:)

2018. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Kitetted a szűrét a "másodállás" miatt. Arra vagy mérges és azt akarod megszüntetni. Ha nincs "másodállás" ami SZERINTED tönkretette a kapcsolatotokat akkor lehet hogy minden újra a régi lehetne és visszakaphatnád őt.
2018. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
50%
te beteg vagy
2018. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!