Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vegyem rá magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam a szakításra? Túl gyáva vagyok megtenni, ő is és csak szenvedünk. Valamiért azt gondolja ő és én is, hogy még működhet, bár azt mondja nem szerelmes

Figyelt kérdés

A párommal elég sok problémánk volt, mert elég hülye felfogása van Nem azt mondom, hogy én hibátlan vagyok, csak ha valami nem úgy van amit ő akar akkor ki van akadva sértődik és összeveszik velem. szerintem ha valamit megbeszélni próbálunk akkor is veszekszünk. Tudomásom van róla, hogy csajokat fűzget.. csúnyán beszél velem..tegnap azt mondta fel kellene rúgni engem .. ennek ellenére valahogy mégis reménykedem, hogy lehet jó a dolog, mert sajnos szeretem őt és beleroppanok az elveszítésébe. Mit tegyek?

én 23/l ő 27/f



2015. júl. 22. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de össze kell szorítani a fogaidat és amilyen hidegen csak lehet, közölni, hogy számodra ennyi volt. Ne érzelgősködj, mert csak magadat szívatod vele. Fogd fel úgy, hogy innentől már csak te számítasz, azzal ne törődj, vele mi lesz. Végtére is, itt most már tényleg csak rólad van szó. Gondolj abba bele, hogy azalatt az idő alatt, amit vergődéssel töltesz ebben a kapcsolatban, már rég találhattál volna valakit, akivel boldog lennél.
2015. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért van az, hogy 10 esetből 9-szer nők akarnak szakítani? Mert nektek semmi sem jó. :D
2015. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csupa jókat írtál róla, úgy tudnám elképzelni az esküvőtöket, hogy felhúzza az ujjadra a gyűrűt aztán a lagziban az egyik koszorúslánnyal dugnak egyet a mosdóban.


De 1-essel egyet értek, biztos nagyon nehéz lesz mert hozzászoktál h ő van már neked 3-4 éve vagy nem tudom mennyi , és megszokássá vált h jujj dejó van valakim aki mintha a párom lenne, de hoppá mégsem egészen, mint ahogy most kiderült.

Szóval szedd össze magad és lépj! Aztán új fejezetet kezdesz az életedben.

2015. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, ezt kifelejtettem. Ebben az emberben már semmi szeretni való nincs, ezt Te is tudod jól. Amit szeretsz, az maximum a múlt, vagy amilyen volt még a kapcsolatotok elején.
2015. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Felismeri e valaki a számot?

isztárboj, zsigáböbüle, vigáböbüle....uuuu ú ú ú...zsigázsügüle, á á á , zsigázsögüle...bibáböbüle zsigáböbüle á á á

2015. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
^ Egyszer te is felnősz majd... ^
2015. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyavak vagytok es feltek az ismeretlentol. Kilepni a komfort zonabol a legnehezebb. De ha egyszer megteszed, meglatod milyen jo/szep/kenyelmes az odaat (te esetedben a szakitas utani elet) es utolag visszatekintve mennyire egyszeru volt. Csak errol az oldalrol tunik hatalmasnak es fajdalmasnak, de ha egyszer elrugaszkodsz es megteszed a lepest elajulsz milyen felemelo az erzes.


Nem egy, nem ket szakitason vagyunk tul szerintem azon valaszolok akik kozelebb jarunk a 40hez es itt vagyunk, elunk, virulunk. Igen, emlexunk, akkoriban ez veszett fajdalmas es kinkeserves volt, de sikerult meghozni a dontest, leptunk es jaj istenem de jo hogy vegre raszantuk magunkat, mennyivel jobb most az eletunk.


Hidd el nekunk, mind2oknek jobb lesz, ha vegre novesztesz par golyot a labad koze, mert latszik, hgy a baratod toketlen es kiteszitek egymas szuret!

2015. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!