Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzem magam nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam nagyon rosszul miután szakítottam?

Figyelt kérdés

1 éve voltunk együtt. Nyáron a távolság és a félreértések(bar az hogy az exe kocsijába ült bele és találkoztak egyszer csak úgy az nem félreérthető bar nem volt semmi ezt tudom.) Miatt kulon voltunk 1 honapot mert szakítottam vele. Mindig hajoltam a szakításra mert sosem éreztem 100 százalékosnak a kapcsolatot semmilyen téren. Mindegy, egyszer megint össze elegyedtünk és elmagyarázta a félreértéseket és adtam neki 2 hét próbaidőt. De végig kötekedtem vele és nem bírtam már úgy hozza viszonyulni mint régen. De a 2 hét alatt rájöttem hogy nem csalt meg az exevel, és arra hogy nagyon szerelmes belém, láttam rajta a változást és láttam hogy velem akar lenni és engem akar. Viszont én már nem éreztem a réginek az egészet és a 2 hétből 1.5 hetet bírtam ki, felhivtam telefonon es megmondtam hogy egyedül akarok lenni és ne nehezítsük a dolgot további találkozásokkal. Ramnyomta a telefont aztán másnap hívott és már érdekelte hogy mégis miért nem érdemel annyit hogy élőbe mondjam ezt el neki és hogy élőbe amúgy is képtelen vagyok nemet mondani rá, meg hogy mire volt jó a 2 hét akkor ha így lett vége? És hogy ő amúgy is szívatásnak erezte az egész 2 hetet mert máshogy viselkedtem vele. Illetve az okát kerdezte a szakitasnak. Aztán ismét rám nyomta mert visszakérdeztem valamire mivel nem ertettem es ugy volt vele h nem figyelek ra szoval hagyjuk.

Igazából azért érzem magam nagyon rosszul mert tudom hogy ő most szenved és én ezert szenvedek. Irgalmatlanul sajnálom őt és nem akarok neki semmi fájdalmat okozni, de tudom hogy nem éltünk volna le együtt egy életet és mindig voltak problémák, én pedig már akaratlanul is máshogy álltam a kapcsolathoz. 2x szakítottunk az utolsó előtti szakításon kívül és mind a 2x úgy kezdtük újra hogy ő utánam jött és képtelen voltam nemet mondani..

Most nem tud már utánam jönni de remélem nem is akar hanem túlteszi magát rajtam mert látom Hogy nagyon szeret.

Hogyan vethetnék véget a kínlódásnak? Végig amiatt szenvedek 3 napja hogy ő milyén rosszul erezheti magát..

Egyik haverom szerint ne foglalkozzak vele hisz én vagyok a lényeg és nem én ültem az exem kocsijába, és ebben igaza is van, de nem hagy nyugodni az egész így sem. 22F


2018. szept. 15. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A próbaidőig olvastam... Nőlj fel ember.
2018. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

na és mi van akkor, ha beült az exe kocsijába.

én még találkoztam is az exemmel előre megbeszélten, mégse feküldtem le vele.

2018. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az emberek nagyrésze nem jutott el oda hogy tiltsa törölje az exet. Egész egyszerűen mert kell a fájdalom! Szükség van rá ám gyorsan új kapcsolatba kezdenek ( rendszerint rövid időre) hogy még több lelki nyomorultat gyártsanak. Fel kell nőni de nem megy ez a mai társadalom 25 éveseinek sem míg testileg már 13 vagy 14 évesen elérik a "felnőtt" kinézetet.

Az ember agya le van butítva a média és internetnek hála...ez pedig mindenhová kivetül


Üdv


Törött szívű Elvis

2018. szept. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Csak ennyit kertem tőle hogy felejtse el azt az embert és ne kerüljön vele semmilyen kontaktba. Erre fel ő találkozott vele a hátam mögött és buliból hazavitette magát és dumálgattak. Nem csalt meg tudom de a hangsúly nem is ezen van. Megbocsátottam neki ezt is, de nem tudok már rá úgy nézni és nem érzem jól magam a kapcsolatban, de kapcsolaton kívül sem, mint azt leírtam..
2018. szept. 16. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
nőj fel
2018. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha te nem tudsz értelmezni egy kérdést és nem arra válaszolsz akkor inkább olvasgasd amit írtál és gyakorold a tartalmát, neked nagyobb szükséged lenne rá.
2018. szept. 17. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz tőle semmit, akkor fogadd el, hogy szakítottál vele. egy emberrel megszakadt a kapcsolatod, aki fontos volt neked. természetes, hogy szomorú vagy.

de ha tudod biztosan, hogy nem akarsz tőle semmit, akkor fölösleges tovább ezen gondolkozni.

2018. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!