Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sok veszekedés miatt szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok veszekedés miatt szakítottunk. Minek keres?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kapcsolatom volt, de az utolsó fél évben már szinte mindenen veszekedtünk,elmúlt a bizalom egymást iránt, nem is találkoztunk csak hetente 1 napot. Megbeszéltük, hogy lezárjuk a kapcsolatunkat és békében válunk el. Ez 2 hete volt. Tudja, hogy nagy valtozások vannak az életemben, szeptembertól új lakásvásárlás, költözés sok herce-hurca(tőle függetlenül). Azt is tudja, hogy nálam nem müködik a nő-férfi barátság, és nem tartom az ex-barátnőimmel a kapcsolatot. Tegnap megkeresett, hogy elköltöztem-e már?! Ma válszoltam neki, hogy még nem, de már megvettem az új ingatlant. Mar régóta éreztem, hogy nem szeret, mindenbe beleköt, bántottunk egymást. Nem értem, miért keres, ha lezártuk a dolgot, és nincs miről beszélni. Nem haszonleső, van neki is háza, autója és jól fizető munkája. 42 éves a Nő én pedig 33. Hiányoznék neki, vagy nem értem miért nem enged az utamra, ha már egyszer így alakult kettőnk között?! köszönöm.

2018. szept. 16. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9: pecaa1000 mondanám hogy ez de gáz XD

De tökjót nevettem az őszinteségeden 😄

2018. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ismerni kellene mindkettőtök múltját,hogy érdemi választ adjunk. Az életkorotok alapján én nem biztos hogy kapcsolatfüggőséget mondanék ennyiből. Harmadik éve vagytok együtt,ez azt jelenti a szerelem F-N között átlagosan 3évig tart, nálatok mostanában van vége, múlik a rózsaszín köd. Viszont a nő(42)féltékeny erre a kapcsolatra korából adódóan már egyre kevesebb eséllyel fog párt találni, főleg ilyen fiatalt mint te(33). Logikusan gondolkozva ezt beláthatta,és próbálja menteni a kapcsolatot, viszont a szerelem már részéről sem mérvadó. Mivel te(33) férfi vagy ,átlagosan az emócionális intellektusod(EQ) kisebb mint a nőké, ezért fölteszed a kérdésedet pl. itt. Ha észérvekkel meg tudtok egyezni,ami most rajtad múlik, akkor együtt maradhattok, de akkor itt már nemnagyon lesz szerelem (mondjuk másoknál sincs), ha meg nem akkor mentek külön. Részemről a nőt sajnálom,mert neked nagyobb esélyed van újra párt találni.
2018. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!