Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap láttam az exem megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap láttam az exem megint fel év után. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Másfél éve szétmentunk én már nem szeretem viszont rossz volt látni megint ahányszor találkozunk h o milyen boldog. Állandóan ezt látom h boldog. És nagyon kibuktam mondom másfél év telt el és amikor látom semminek érzem magam. Mert mindig ezt érezteti velem h semmit nem jelentettem neki nem számítottam egyáltalán. Olyan vagyok neki mintha egy fa lennék ami mellett elmegy. És már én is azt érzem hogy nem érek semmit és h szürke egér vagyok és az onertékelesem a nulla van. Nem számítottam neki sose semmit és ez a mai napig így van és így is marad. Annyira utalom amikor semmibe vesznek. És látom rajta hogy tényleg boldog és jó munkája van vannak barátai és még az én volt barátnőmet is többre tartja nálam. Mindenki fontosabb neki és amikor "jártunk" is az volt mindenki más. A családja megse ismer pedig a nem egyszer voltam náluk.. A baratairol nem is beszélve.. Úgy érzem hogy bele bolundulok és állandoan sírok és nem tudom megoldani sehogy sem. Nem tudok ebből kijönni.
2018. szept. 17. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Szerinted èn mièrt nem alszom ilyenkor? Ugyan ez a helyzet velem is! Kitartás.
2018. szept. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Depressziós vagyok már több éve (igazából 8)... volt egy kapcsolatom, mondhatni életem első szerelme volt :/, 1 évig voltunk csak együtt, de akkor napi szinten velem volt. Főleg hétvégéken reggeltől estig.

Csak aztán megváltozott, szét mentünk.

Hiába telt el már 4 év, annyira beleőrültem abba, hogy aki annyira odáig volt értem addig, olyan szinten képes volt magamra hagyni.

Sajnos ez van, főleg a legtöbb nőnél.. ők elvárják, hogy ha nekik szar az élet, akkor minden pasi kinyalja a seggüket; de ha ugyan ez van már férfival, akkor az mellett nem állnak ki, mert miért kéne?

Azért mert valaki "állítólag" férfi, akkor annak kőkemény idegei kellene, hogy legyenek.

Bár ez viszont igazságtalanság. Anno a nők kiharcolták azt, hogy egyenlő félként tekintsenek rájuk, ugyan úgy mint a férfiakra. Ne legyen megkülönböztetés.

De még ha egy férfi kicsit "hisztisebb" az átlagnál, akkor már egyből megy az, hogy szart sem ér, hülye ez a pasi.. kár ilyenre az időt is fecsérelni.


Volt kapcsolatom, aminek nem rég lett vége, pár hónapja, viszont ő annyira nem hiányzik. Azt akartam lényegében írni, hogy ameddig volt, nem érdekelt, ha belefutottam exembe. Vigyorogtam rajta, hogy mekkora egy pitsa lett.


De mikor vége lett a kapcsolatomnak, valahogy megint ő kezdett el hiányozni, vagy csak szimplán az érzés, nem tudom. Sűrűn álmodok vele mostanában, hogy velem van, vagy hogy próbálom visszaszerezni.

Vicces amúgy, le voltam nála tiltva a 4 év alatt, idén januárba bejelölt.. akkor még együtt voltam a másik csajszival.

Igazából meglepődtem, és hevesen verni kezdett a szívem, hogy még is mi a fenét akarhat tőlem, főleg annyi idő után. :(

Totálisan felkavart akkor is. Persze, én hülye visszaigazoltam, mert érdekelt hogy mit akar.

Baráti szinten ki akart velem békülni; aztán persze két nap alatt tiltottam, mert folyamat arról áradozott, hogy mennyire szereti a pasiját.

Írta, hogy vége lett a másik sráccal a kapcsolatának, majd vissza ment egy korábbi exéhez (akiről én úgy tudom, hogy megcsalta).

Igazából rosszul is esett, hogy ott áradozott a másikról, viszont valahol magamba meg röhögtem az egészen, hiszen, valahol éreztem, hogy amit mond, mennyire szereti, stb, az úgy hazugság ahogy van.

Szerintem az a csaj, nem tud igazán szeretni senkit sem. Szerelemből legalább is.

Úgy hogy végül letiltottam; kb 1 hónappal később láttam, hogy a pasija, akivel volt, szingliként volt jegyezve facen. Mivel beszéltem a sráccal, kíváncsiságból rá írtam, hogy na mi van?

És akkor írta, hogy hagyjál "Kamillával".

Én meg sajnáltam is kicsit a srácot, meg röhögtem is picit magamba. Mondtam neki, hogy szóltam előre, nem?

Kérdeztem mi volt a baj? Mondta, hogy mások jobban érdekelték. Mástól hallottam, hogy megint megcsalta a gyereket, akivel most együtt van, azzal.


Szóval igazából egy ilyen csajért természetesen tudom, hogy kár sírni. Nem is fogadnám vissza, még akkor se, ha meztelen itt állna előttem.

2018. szept. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 peca1000 ***** válasza:

Mi a fa...szt foglalkozol vele?


Miért nem keresel magadnak társat, akivel boldog lehetsz?


Ha véletlenül összefutsz az exeddel, nézd te is levegőnek.

2018. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hidd hogy ő annyira boldog. Az ember ha nincs teljesen maga alatt akkor mindig a legjobb arcát mutatja a világ felé. Emellett az is közrejátszik hogy szakítottatok és minden apró dolgot úgy veszel a személye körül hogy az a tökéletes boldogságot adja számára. Ami persze nem igaz mert ilyen nem létezik. Éld az életed, szórakozz, irány a kocsma vagy koncertek/bulik a haverokkal. Kapcsolódj ki és hipp hopp nem is fogsz foglalkozni vele hiszen nem lesz rá időd. Ha pedig ezek sem segítenek irány szakemberhez. Nem szégyen a szakértők segítségét kérni hidd el hasznosabb mint anonim kérdezni random embereket egy weboldalon. Ha segíteni akarsz a saját lelkk nyomorodon azért küzdened kell. A küzdelem hosszú és nehéz de ha a végére érsz rájössz hogy volt értelme megküzdeni a lelki démonaiddal.
2018. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!