Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van remény? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van remény? Nem csaltam meg őt.

Figyelt kérdés
Lassan 3éve voltunk együtt a párommal.. Én közben akaratlanul máshoz vonzódtam. Ez abban merült ki hogy váltottam velük pár messenger üzenetet.Eszembe se jutott hogy ennél több legyen.A legjobb barátnőmmel beszéltem ki ezeket a dolgokat, hogyan érzek stb.. Ő ezeket mind elolvasta és kidobott. Megérdemeltem hogy így legyen és kiderüljön.. Én nagyon nagyon szeretem őt és vissza akarom kapni. A vonzódásaim a nyomába sem érhetnek ahhoz amit iránta érzek. Jelenleg a háta közepére se kíván, nagyon meg van sértve és igaza is van.. szerintetek van még remény?
2018. szept. 17. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Nincs remény. Te hogy reagálnál, ha a pasid csinálta volta ugyanezt egy másik csajjal? Te is örömmel visszafogadnád őt? Azok után, hogy egy másik csajhoz vonzódott?

Sz..r volt a kapcsolatotok, ezért kezdtél el máshoz vonzódni, különben eszedbe nem jutott volna ez.

2018. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Innen már ritkán szokott lenni visszaút, főleg úgy, hogy utána tényleg jól működjön a kapcsolat...
2018. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fel tudta kelteni egy másik férfi az érdeklődésedet, akkor nem volt jó az eredeti kapcsolat. Látod, az exed a könnyebb utat választotta. Ahelyett, hogy veled együtt megpróbálta volna helyrehozni, inkább elhagyott. Komolyan olyan pasi után akarsz kaparni, aki ilyen könnyen feladja? A másik: a barátnőddel kellett ezt kitárgyalnod. A társadnak nem tudtad elmondani, hogy baj van. Szerinted megéri egy ilyen gyenge kapcsolat után szaladni? Annyira biztosan nem vagy oda a barátodért, mint amennyire kétségbe vagy most esve. Különben nem tápláltál volna érzelmeket a másik pasi iránt. Nem váltottál volna vele üzenetet, és nem fecsegtél volna a barátnődnek róla. Ezzel együtt még mindig helyre lehet hozni, ha mind a ketten akarjátok.
2018. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még nagyon friss a dolog, pár napos. Tudom hogy még nagyon haragszik és fog is. Viszont fogalmam sincs hogy ezt megtudja-e bocsátani.. Én úgy érzem érdemes lenne ezen dolgozni, de ahhoz ő is kell, aki most még, vagy talán végleg, a háta közepére sem kíván..

22L

2018. szept. 17. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:

" Én úgy érzem érdemes lenne ezen dolgozni, de ahhoz ő is kell"


Jaj, még annyira agyilag éretlen vagy. :(

Min kéne dolgozni? A semmin? Te miért vonzódtál a másik férfihoz? Akkor kezdjük itt az elején. Mi hiányzik a kapcsolatotokból, ami miatt máshoz kezdtél vonzódni.

A pasi okkal dühös rád, és ne áltasd magad, én se bocsátanék meg a másiknak egy ilyen tett után.


Gondolkozz már logikusan, könyörgöm. Van párod, de te egy másik pasihoz elkezdtél vonzódni. Miután mindez kiderült, te szánod bánod, de úgy teszel, mintha mi sem történt volna, szívbaj nélkül azt szeretnéd, ha a párod ezek után is visszafogadna téged. Minek?

Ha valakit szeretsz, akkor nem vonzódsz másik pasihoz! Anyukád ezt nem tanította meg neked? Ne a barátnődtől kérj szerelmi tanácsot, aki ugyanolyan tapasztalatlan éretlen, mint te.

Viseld tetteid után járó következményeket és fogadd el, hogy nem kellesz neki ezek után. Zárd le a múltat és ne ringasd magad reményekbe.


Hibáztál, ha tanulsz belőle, akkor következőleg nem fogsz ilyet csinálni egy másik pasival.

2018. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!