Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a barátnőm. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm. Hogyan tegyem túl magam rajta? Esetleg még van remény a békülésre? 24F

Figyelt kérdés

Hosszú sztori, de megpróbálom rövidre fogni. Ő is 24 éves, 5 éve voltunk együtt és ez idő alatt nagyon mély, megbízható, harmonikus kapcsolatunk volt. Minden jól ment egészen amíg haza nem jöttünk a nyaralásból. Nagyszerű hetet töltöttünk Horvátországban. Ám az örömöt hamar beárnyékolta egy veszekedés. Esküvőre voltunk hivatalosak, de nekem közbejött egy fontos tárgyalás. Barátnőm teljesen kiakadt, hogy nem megyek el vele és az fontosabb, mint a legjobb barátnőjének az esküvője. De nem mehettem el, mert a főnök nagyon számított rám és busásan megjutalmaz, ha elmegyek. Mondtam neki szükségünk van arra a pénzre, mert ilyen lehetőség csak ritkán adódik. Megértem, hogy dühös, de el kell mennem Németországba tárgyalni a főnökömmel. Ezért kaparok már 2 éve tudja jól ő is. (A pénz az új autónk utolsó részletének a kifizetésére kellett valamint ebből vettem volna meg neki a jegygyűrűt amivel születésnapján kértem meg volna a kezét.) Nagy veszekedést csaptunk aminek sírás lett a vége. Próbáltam vigasztalni, de kizavart a szobából. Másnap korán reggel indultam, de hagytam neki egy kézzel írt üzenetet amiben leírtam, hogy mennyire szeretem és sajnálom, de mennem kell. Megsimogattam a fejét, adtam egy puszit a homlokára majd elindultam. Este próbáltam felhívni, de nem vette fel a telefont 2 napon keresztül ami nem jellemző rá. Hazaérkezésemkor még mindig ment a durca. Hozzám se szólt, ha kérdeztem flegmázott. Egyszerűen kifordult magából. 3 nap után ráuntam a hisztire és megkérdeztem, hogy mi a baja még velem. Mondja ki, mert nem bírom tovább ezt a cirkuszt. És elkezdte rám zúdítani az egészet: csak neki nem volt párja az esküvőn, barátnője számított rám, a kolléga nőmről úgy beszélek, mint valami istennőről (ez nem igaz csak szereti a dolgokat felfújni), fontosabb a munkám, mint ő, nem kértem meg a kezét nyaraláskor, kicsi a lakás (75 cm2), keveset foglalkozom vele mostanában (mindennap kényeztetem az ágyban, mert imádunk sexelni), mikor beteg volt nem figyeltem rá (este 11kor, hószakadásban a -15 fokban indultam el gyalog az ügyeletes gyógyszertárba gyógyszerekért, teát főztem neki, kaját csináltam). Ahogy láthatjátok igazságtalanságokat állított. Fel is róttam ezt neki, de még jobban bedurcázott és nagyon elkezdett baszogatni. Ezt nem tűrtem tovább. Mondtam ha nem vagyok elég jó neki szabadon leléphet nem kell itt maradnia, ha nem akar. Ő pedig élt is ezzel a lehetőséggel. "Szakítok veled!" Összepakolta pár cuccát, majd lelépett az egyik barátnőjéhez. Hirtelen nem tudtam felfogni, hogy mi történt. Az a nő akit még pár napja mindenkinél jobban szerettem elhagyott. Szakítás után nagyon letörtem. A kedvem mindenhez nulla. Esténként iszogatok. Teljesen elhanyagoltam magam. Hiányoznak a közös programok, hogy mellettem alszik el, majd kell föl, közös sztorik, mikor tanítottam vezetni, ünnepek, vásárlások, sex, szeretete, hogy állandóan mellettem van jóban rosszban. Nagyon hiányzik! Tegnap este ittas állapotban sírtam a kanapén. Nagyon hiányzik az én kis nyuszikám az én ügyes háziasszonyom és a vad skorpió istennőm. Ma átjött hozzám haverom és ő ajánlotta ezt az oldalt hátha itt kapok segítséget, mert nagyon szarul festek. 3 hét alatt teljesen tönkre ment az életem. Most is itt depizek a laptop előtt nem tudok aludni az ágyban, mert mindig rá emlékeztet.

Köszi, hogy elolvastad remélem azért neked még jó kedved van.


2018. aug. 25. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia,hasonló helyzetben vagyok. Írj ha gondolod.
2018. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%

Szia.

Először is respect amiért így szereted. Másodszor igen van még remény, a remény hal meg utoljára:) Próbáld meg meglepni valamivel esetleg egy csokor virággal menj el hozzá kérd meg hogy beszéljétek meg a dolgot. 5 évet ilyen könnyen eldobni... Higgadtan felnőtt emberekként beszéljétek meg:) Sok szerencsét írd meg ha van fejlemény😊

20/L

2018. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy a leírtak alapján, te mindent megcsináltál neki. Kinyaltad a seggét, elvitted nyaralni, a legtöbb ember összeteheti a két kezét, ha Magyarországon eltud menni valahova nyaralni, vagy egyáltalán keres annyit, hogy eltudjon menni bárhova.

Onnantól kezdve, hogy felhánytorgatott neked mindent az a hülye pitsa, most sértődjél be rajta ha kell, de lásd be, hogy nem szabadna, hogy bármi is hiányozzon neked belőle.

Kihasznált és egyetlen egy baromságon hisztizett, durcázott, mint valami apuci kicsi elkényeztetett hercegnője, aki nem kapta meg ami jár neki és ezért mentél a levesbe.

Kérlek szépen ezek csak kifogások voltak. És ne haragudj, de ezen csak mosolyogni tudok. Tényleg képes vagy egy ilyen miatt nyavalyogni? A barátodnak nem ezt az oldalt kellett volna ajánlania, hanem hozzád kellett volna vágnia, hogy ez ekkora K U R V Á T Ó L hidd el jobbat érdemelsz csak.

2018. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nőként írom,hogy ne magad hibáztasd. Te mindent megadtál neki. Ő a túl hisztis. Egy bnője esküvője miatt ekkora hisztit csap? Hagyd! Majd találsz kevésbè hisztis csajt. Vagy kerjen ő bocsánatot tőled.
2018. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom, hogy így végződött!


Azért 5 év után úgy lett volna fair, ha magától mondta volna ki, hogy "bocs, de már csak barátként szeretlek". vagy valami. Nem, az, hogy játszmával, meg hisztériával kiprovokálja.


Szerintem a legjobb barátnőjének az esküvője csak egy ürügy volt, hogy dobjon Téged a faxba, ha amúgy nem egy faxnis 3,14csa. Nem lehet, hogy sokallta ezt az 5 évet eljegyzés nélkül?-Mondjuk ha igen, miért nem lett volna egyszerűbb megmondani.- Ha meg egy hisztérika, örülj, hogy ennyivel kevesebb a gondod!


Egyelőre nem javaslom, hogy randizni kezdj, mert ha nincs jó passzban az ember, szépen szólva se azokat vonzza be, akik jó hatással lennének rá.

Ha már közös programok: nincs valami küzdősport vagy bármi, amit mindig is ki akartál próbálni, de nem tetted meg, mialatt együtt voltatok? Itt a lehetőség! Vagy lehet nyelvtanfolyam is, a lényeg, hogy munkahelyen felül eljárj társaságba, emberekkel kommunikálj.


És fel a fejjel!


Off: az ilyen évek óta járós kapcsolatokra szoktam mondani, hogy semmi értelme, mert az egyik úgyis dobbantani fog, ha nincs se eljegyzés, semmi. Ha a pár tagjai ilyen 15-16 évesen jönnek össze, az más tészta. De 19-20 éves kortól már fölösleges 4-5 éveket várni egy eljegyzésre, ami ráadásul bármikor felbontható. Szoktam is mondani, hogy aki maximum 3 év alatt nem tud elvinni egy anyakönyvvezetőhöz sem, esküvői ceremónia nélkül, ami hét közben még ingyenes is, ott nincs miről beszélni.

2018. aug. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

1 fontos tanácsom van: semmiképpen se keresd!

Ez a legfontosabb, ha szeret, akkor keresni fog ő.

De ha pincsikutyaként loholsz utána, még jobban megutál, és még a rendőrséget is a nyakadra uszítja.

Azon kívül szerintem se baj, ha máshol tombolja ki az agyonkényeztetett királylány szindrómáját.

2018. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem esetleg írj neki, hogy békülni szeretnél.

Ebből a "ha nem vagyok jó neked akkor menj" hozzáállásból nagyon nem az jön le, hogy te szereted és vele akarod leélni az életedet. Igen, hisztis volt, igen, túlreagálta. Ő sem a legjobb módon reagált. De azért egy ilyen húzás nekem is szarul esne. A munkát helyezted elé, ez nagyon bántó.

Mivel a szakításkor nem tiltakoztál, jogosan hiheti, hogy nem érdekel téged, és jobb neki egy ilyen érdektelen alak nélkül. Úgyhogy szépen találkozz vele, nyílj meg neki, mondd el, hogy mennyire hiányzik neked és vele akarod leélni az életed. Esetleg azt is, hogy azért akartál elmenni a munka izére, hogy legyen pénzed megkérni a kezét. Erre biztosan nem gondolt még.


Te megbántottad őt, aztán hagytad kisétálni az életedből. Te ezt tetted. Úgyhogy szaladj szépen utána, máshogy nem lesz béke. Őszintén beszéljetek át mindent.

2018. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Ha tényleg igazak amiket írtál, akkor én sem javasolnám, hogy te keresd. Ő reagálta túl ezt a dolgot. Rá fog jönni és beszélni akar majd veled. Feltéve ha szeret még és az utóbbi időkben is szeretett. Legyen annyi férfiasság benned, hogy nem keresed, ne legyél pincsikutya, könyörögni sem szabad semmiképp. Ezektől a nyápic ovis viselkedésektől csak kiábrándulna belőled. Majd ő keres ha rájön, hogy mennyire felfújta ezt az egészet és megbánta. A randizást semmiképp sem javasolnám egyből. Várj még, időre van szükség mindkettőtöknek.

24F

2018. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett itt?
2018. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már minden rendben. Kibékültünk nagy nehezen. Kiderült azért volt ilyen, mert az apukája kórházba került pont a nyaralásunk előtt 1 nappal, de azt mondta neki menjünk el, mert ritkán adódik ilyen nyaralás. Aztán a kiutazásom közben rosszabodott az állapota, de akkor sem mondta el nekem. Nem értem, hogy miért. Azóta viszont megbeszéltünk mindent, apukája már jobban van. Hála égnek, hogy nem mondtam el neki a lánykérést így beteljesülhet a meglepetés.
2018. okt. 3. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!