Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem ìr ezek alapján az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ìr ezek alapján az exem?

Figyelt kérdés
Az exem több év után fel keresett egy közösségi oldalom és el akartam hìvni kàvézni meg azzal jött hogy ő mennyire meg bánta hogy régen ahogy viselkedett.És hogy vége lett.Én vissza utasìtottam a meg hìvását mert én épp párkapcsolatban élek amit ő is tud.Viszomt eléggé rossz a kapcsolatom.Ìgy az exnek annyit mondtam hogy baràtok lehetünk nincs harag de kàvézni nem tudok ezek a dolgok miatt vele.És azóta még csak ìrni se akar.Én kedvelem mindig is nagy szerelem volt és most nem tudom miért haragszik rám de annyit mondott nem tud ìrni.Meg hogy annyi mindent ìrt már.
2018. szept. 17. 21:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Szóval van barátod

Meg lepattintod


És még várod h Ő írjon?


Nálad odabent minden Okés?

2018. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem össze akart volna jönni veled újra, de mivel elutasítottad, így úgy érzi, hogy felesleges várnia rád.

Nem valószínű, hogy barátot keresett volna benned.


Amúgy vicces, nekem 4 éve lett vége egy kapcsolatomnak.

Le volt tiltva a lánynál, viszont bejelölt 3 és fél év után. Ötletek, hogy ti miért keresnétek meg valakit, ennyi idő után?

Főleg, (ha valahol rossz volt a kapcsolat, mert én mint férfi, nagyon nyomorultul viselkedtem vele :S, amit mai napig bánok).

2018. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én 10 év után kerestem fel valakit, mégpedig azért, mert még mindig szeretem.
2018. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Meg beszéltük hogy barátok leszünk mivel én őszintén el mondtam hogy én most párkapcsolatban élek ami nem túl jó.És ez miatt nem tudok neki többet igérni és ő akkor ezt meg értette de most még is fel pukkadt és tegnap olyanokat ìrt hogy nem bìr ìrni kicsit sajnálom a dolgot mivel nagy szerelem volt de most ebbe a helyzetben nem tudok okos lenni szerintetek mit ìrjak neki ezek után?
2018. szept. 17. 21:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért nem ír, mert valószínűleg ő nem csak barátkozni akar veled.
2018. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te tényleg mazochista vagy ennyire ostoba vagy, hogy állandóan hülyét csinálsz magadból?:DD
2018. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én szerintem meg ne az exeden keseregj, hanem keress egy másik pasit, vagy a jelenlegivel javítsatok a kapcsolatotokon. Nem mindegy, hogy min pukkan az exed?! Ha ennyin besértődik... hát sok jót nem jósolnék nektek amúgy sem...


29n

2018. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés.Csak normális választ akarok.
2018. szept. 17. 21:32
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat és ti a helyemben el árulnátok a párotoknak ha az ex rátok myomulna?Vagy inkabb nem?Az őszinteség miatt arra gondolok
2018. szept. 17. 21:35
 10/17 A kérdező kommentje:
De akkor miért ment bele az ex abba hogy legyünk barátok most meg miért pukkadt fel mégis?Annyira nem kesergek az ügyön csak fel kavsrt az egész hogy ìgy 3-év után megint meg,keresett mivel valanikor nagyon fontos személy volt az életemben
2018. szept. 17. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!