Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én szakítottam, miért kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam, miért kívánom mégis vissza?

Figyelt kérdés
Ez igazabol mar nem az elso Szakitas volt, de vegleges. A masik 2 elozot meg tudtuk beszelni, de itt mar nem is problemak miatt tortent a dolog, hanem amiatt mert en elhidegultem, szexet se akartam annyira, nem is tudtam mar ra ugy tekinteni, mint regebben es kicsit lekezelo modon bantam vele emiatt tudtomon kivul akaratlanul is.. Ezert szakitottam. Szeretem meg ot valamennyire, de csak eroltetesnek erzem az egeszet ha vele vagyok. 1 hete szakitottam de veszettul hianyzik es nagyon sajnalom ot, mert tudom hogy nagyon szeret engem. Anno megcsalasi gyanu miatt voltunk kulon 1 honapot, akkor is en szakitottam, ekkor tortent az hogy elhidegultem a gyulolkodes miatt, aztan megbeszeltuk a dolgokat es megprobaltuk megint de nekem mar nem ment, most pedig ismet hianyzik, de tudom, hogy kar eroltetni es nem akarom az o szivet fajditani. Mit tehetek hogy ez alabb hagyjon?
2018. szept. 18. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Búcsúnosztalgia, minden szebbnek tűnik, miután már vége van.

1 hét után nyilván hiányzik, nem is értem, mit vártál.

Idővel jobb lesz.

2018. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tarts ki, 1-2 hét és már sokkal könnyebb lesz. 1 hét után tényleg vannak még ilyen érzések, de ahogy tleik az idő egyre jobban rá fogsz ébredni, hogy jól tetted.


29n

2018. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem mi a kérdés. Kétszer elhagytad. Harmadik bekulesnel meg meg is alaztad. Most magadat sajnalod? Orulj annak, hogy most van esélye olyat találni aki megbecsüli.
2018. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok kb, megértelek. Várok.. Az első két békülést én kezdeményeztem. A harmadikat nem fogom.. Ha szeret, jelentkezik. Ha nem jelentkezik, akkor lezárom. Pokoli nehéz, már több mint egy hónapja semmi kommunikáció nincs köztünk, de bárcsak lenne, azt kívánom! Többször elmondtuk (és éreztük is) hogy egymásnak az Igazi voltunk. De én sértődékeny vagyok ő pedig makacs. Fogalmam sincs mi lesz a végünk :(


Ha már csak lezekelted, meg elhidegülést éreztél tőle, akkor nem lehet hogy jobb így?

2018. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt olyan hogy elhidegultem,de amint elvesztettem vissza tértek a régi érzések és úgy éreztem újra szeretem. Volt olyan is,hogy emberileg hidegultem el tőle a szex jó volt,szakitottunk és megint visszatért a szerelem. Ha megalaztad és te szakítottal neked kell újra keresni és kepeszteni. Ne várd hogy ő jelentkezik. Be kell neki bizonyítani hogy valoban fontos számodra.
2018. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 Az első 2 szakítás pont azért történt, mert ő alázott meg, a félrekacsintgatásokkal és tiszteletlenséggel, aztán jött az ígérgetés, ami nem lett betartva, most, harmadjára már hajlott a változásra, de engem a gyűlület kiábrándított és nem tudok úgy tekinteni már a kapcsolatra, mint régen, én nem tudatosan és szándékosan "aláztam", míg ő tudta, hogy mit csinál. Én a magamra erőltetés miatt bántam vele lekezelően, hiába nem akartam, későn vettem észre és emiatt is rosszul érzem magam.


Jobb lesz így idővel, de még ez így mindig kínlódás, főleg, hogy tudom, hogy szeret engem nagyon.


Nem akarok ismét kapcsolatot vele, azt szeretném, hogy lépjen túl és ne érezze magát rosszul és én sem.

2018. szept. 20. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as ha ez segít...ha annyira szeretne, nem lettek volna félrekacsingatások...
2018. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!