Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én szakítottam mégis fáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam mégis fáj, másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nem volt hosszú kapcsolat, körülbelül 2 hónapig tartott. Úgy éreztem, hogy nem vagyok neki elég fontos és még mindig nem tette túl magát az exén. A tanulás és munka miatt ráadásul most még messze is kerültünk volna egymástól, ezért szakítottam vele. Amíg együtt voltunk elégedetlen voltam most mégis nagyon fáj, rájöttem, hogy fontosabb volt számomra mint hittem. Attól félek, hogy hibát követtem el és talán dolgozhattunk volna a kapcsolaton ha időben felvetem a problémáimat. Hagyjak időt magamnak vagy keressem?

2017. okt. 16. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hagyyj időtmagadnak . Én nekem hasonló volt tavaly. Én 19F voak.
2017. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy az idő segít, de még én sem hiszek ebben.

Nehéz úgy lezárni, ha úgy érzed, hogy vannak elvarratlan szálak.

Sok erőt hozzá, nincs rossz döntés. :)

2017. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem döntöttél rosszúl. El fogod felejteni, ne nézz vissza csak előre.
2017. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A problémákon lehet ugyan dolgozni, de nem úgy, ha messze kerültök egymástól, szóval az úgy szerintem értelmetlen lett volna, és jól döntöttél.
2017. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a szituban voltam, dettó. Minden stimmel. Nekem is hiányzik és nagy a kísértés,hogy írjak,de látom, hogy jól elvan nélkülem, nem keres, állandóan lesz vmi csaj ismerőse akiket azonnal like-ol.

Nálam még annyival több,hogy én párszor bevallottam neki,hogy hiányzik és szeretem,de soha nem mondta,hogy ő is,csak nyűg volt neki a téma, állítása szerint csak nem szeret ilyenekről beszélni és nem voltam neki közömbös,de azt hiszem egy gyenge hazugság volt egy kisgyerek szájából,aki nem tud magáért felelősséget vállalni és őszinte lenni.

2017. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2017. okt. 16. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy éreztem, hogy nem vagyok neki elég fontos és még mindig nem tette túl magát az exén......

Szó te érezted úgy , értem.

És miért nem ültél le vele beszelgetni , meg beszélni a dolgokat, pl mit gondol ő erről az egészről.

2 hónap nem egy hosszú kapcsolat, talán elhamarkodott döntést hoztál...?!

2017. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!