Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Körülbelül három hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Solo66 kérdése:

Körülbelül három hónapja szakítottam barátnőmmel. Kezdetben elég rossz volt, meg minden ahogy ez általában szokott menni. De mégis mi bajom?

Figyelt kérdés
5 éves kapcsolat volt. Megcsalással lett vége. Az ő részéről. Egy buliban. Három hónap elteltével azt hittem hogy egyszerűbben fogok visszagondolni erre az egészre. De van mikor csak ülők a munkahelyemen, és a semmiből beugrik egy emlék vele, vagy a családjával kapcsolatban. Vagy bármi, akár egy illatról, egy zenéről, egy tárgyról, egy szóról tényleg bármiről. És az a legszarabb hogy mindig megdobban a szívem valahányszor ilyen történik. Azt hittem hogy ez majd változni de nem. És egyre jobban idegesít és haragszok magamra érte hogy mindig eszembe jut. Nem akarok már emlékezni rá. Nem akarom hogy bármilyen formában az életem része legyen.És ezt az "emlékezős" részt is beleértve. Miért van ez? Miért dobban meg a szívem? Valahogy úgy érzem hogy ez betudható a szakításnak, mint ahogy azt is mióta nem vagyunk együtt, a szívem se ketyeg rendesen. Néha kicsit kihagy. És nem tudom hogy amiatt van -e ez hogy ilyen gyorsan lett vége, és sokkolt ez az egész. Vagy a lelkemmel nincs rendben minden. Az utóbbi időben ezek a kihagyások el-eltüntek. 20/F Miért történnek ezek?
2018. márc. 22. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokakkal történik ilyen. Sokáig volt az életed fontos része. Nem egy rosszul sikerült dáridó, amit másnapra elfelejtesz 8 óra alvással.

Elmúlik majd.

2018. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves Solo66!

Az 5év hosszú idő.Ezek a dolgok teljesen normálisak.Idő kell amíg az érzések múlni kezdenek.De akkor sem fognak teljesen

2018. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!