Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor a "legjobb" szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a "legjobb" szakítani?

Figyelt kérdés

Ha a másik fél éppen "boldog" és így lesz ami elterelje a figyelmét vagy ha "szomorú", mert akkor már úgyse számít?

Születésnap után hány héttel?


2018. szept. 20. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor amikor úgy érzed, hogy vége. Kar huzni
2018. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ilyenen eddig nem gondolkodtam. Amikor elerkezettnek lattam az idejet.
2018. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb! Mert nincs rá jó időpont, mindenképpen szar lesz a másiknak.
2018. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor tudod, hogy a másik félnek lesz kire támaszkodnia.

Egyébként meg minél előbb, annál jobb.

2018. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De éppen ez az... Nincs senkije. A családjával évek óta nem tartja a kapcsolatot, a barátaival külön-külön összeveszett, az egyikkel már 2 hónapja nem beszél, a másikkal együtt dolgozik, így nem szól hozzá még munka ügyben sem.

Már most parázik a karácsony miatt, hogy ő egyedül lesz és a tavalyi is öngyilkos-depressziós hangulatban telt el, mert végig a negatív emlékeit sorolta és idézte fel.

Jelenleg depis a munkahelye miatt, depis a barátai miatt, depis az egészsége miatt, de én már ezt nem bírom. Már csak közölni akarom vele, hogy szakítani akarok vele, mint utolsó védőbástyája, mert én ezt nem bírom tovább.

2018. szept. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!