Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mint kelent a "küzdeni fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint kelent a "küzdeni fogok érted"?

Figyelt kérdés

Ezt valahogy sosem értettem, akár olvastam valahol, akár láttam gilmben/sorozatban.

Engem is dobtak párszor, volt hogy azt hittem vége a világnak, úgy fájt, de mindig tiszteletben tartottam az ex döntését, hogy nem akar velem lenni, akkor nem nyomultam, "másztam be az ablakon", vagy üzengettem neki.

Értem egy exem "küzdött" ami inkább zaklatás kategória volt, napi szintű levelekkel, SMSekkel, e-mailekkel, egy két hét után féltékenységi rohamokkal.

Nekem ez ugrik be erről a szófordulattól, de nem hinném, hogy ezt bárki így értené, vagy hogy ez bárkinek imponálna.


2018. szept. 21. 17:53
 1/8 A kérdező kommentje:

Kelent helyett jelent.

Bocsi az elgépelésekért!

2018. szept. 21. 17:54
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kitart mellette szerintem. Függetlenül attól, hogy más mellett van az illető. Tehát várja, amíg lélek van benne. Akár évtizedekig is. Csak annyit akar, hogy tudja az a másik. Hogy ha szabaddá válik, ő ott lesz és várja vissza.
2018. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetertek veled. Ez zaklatast szokott jelenti es azt, hogy abszolut nem veszik figyelembe a te akaratod.
2018. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2: az nem kuzdes. A kuzdes egy aktiv tevekenyseg. Amirol te irsz, az a "varni fogok rad".
2018. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4 Oké ha te ezt így látod, akkor te ezt a kérdést hogy értelmezed?
2018. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5+ Milyen aktív tevékenység lehet?
2018. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik küzdésnek mondja, másik zaklatásként éli meg.
2018. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

6 év után barátnőm azt mondta vége, én azt mondtam oké.

Nem volt ordibálás, nem repkedtek tányérok, nem szorta ki a cuccaimat az ablakból, nem rendeztünk jeleneteket, hanem szépen csendben különmentünk.

Aztán, mert én nem akartam szakítani, megpróbáltam visszahízelegni magamat (férfias mi?) de ő azt mondta NEM!

megértettem, nem zavartam, nem zaklattam, nem hívogattam, (részegen ráirogattam facen, mennyire szeretem, és hiányzik, de hát ez amolyan kötelező dolog) nem basztattam a barátnőit, hogy dumáljanak vissza, stb...

2018. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!