Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után tudtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tudtatok megbocsátani?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántottam a szerelmemet, olyan apró dolgot fújtam fel és lettem dühös az miatt, ami nem is volt igazán fontos. Szakítottam is miatta, és azt hittem könnyen továbblépek. De amikor már nem volt, akkor nagyon mély fájdalom tört rám, akkor gondoltam csak végig mit tettem. Bocsánatot is kértem, de ő már nem áll szóba velem. De reménykedem, hogy talán nála is elmúlik majd ez a méreg, amit a gyerekes viselkedésem váltott ki belőle és az, amit tettem ellene.

Volt már így valaki, hogy meg lett sértve mélyen, de mégis sikerült neki a megbocsátás?


2018. szept. 26. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem a barátnőm más pasiért dobott ki. Itt nincs helye a megbocsátásnak
2018. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megbocsátani magunk miatt kell, és ez nem azt jelenti, hogy semmis lesz a másik gaztette, csupán annyit tesz, hogy nem ölelgetjük magunkhoz és nem cipeljük a haragot, hanem letesszük - a saját lelki békénk érdekében.


Engem a párom 15 év után hagyott el. És nem a szakítással bántott meg, hanem azzal, hogy elzárkózott egy búcsúbeszélgetéstől, ahol őszintén mindent elmondhatott volna nekem, következmények és indulatos reakció nélkül.

De ezt elengedtem gond nélkül, kizárólag idő kellett hozzá.

A másik, amiért nem állok vele semennyire szóba, az az, hogy egykoron közös kutyáink nála lettek elhelyezve és az egyiket a tudtomon kívül kinyírattatta állatorvossal. Na ez az amit nem tudok megbocsátani neki sohasem. A haragot letettem de csak magam miatt.

2018. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is; - ahogyan az első hozzászólót -, egy másik fickóért dobott a nagy "szerelem". Össze is omlott az egész illúzió, nem állok szóba vele. Nincs helye a megbocsájtásnak; tudatos cselekedet volt, nem egy véletlen. Minősítenek a tettek.
2018. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nálunk nem volt másik fickó, csak elhanyagolva éreztem magam...
2018. szept. 26. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne vicceljünk Kérdező. Ha el voltál hanyagolva, akkor jogos volt a sérelmed. Neki csak az egója nagy, ezért sértődött be. Szerintem te se akarsz pincsi lenni. Ha vissza is fogad, 100% hogy ugyanazok a problémák vissza fognak jönni, mert ő nem fogta fel, hogy elhanyagolt téged.


30N

2018. szept. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, köszönöm a választ.
2018. szept. 27. 06:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaza van #5-nek. Ha elhanyagolva érezted magad, akkor az nem aproság. Az valós probléma, amit meg kellett volna beszélni.

Ha nem áll veled szóba, annak nem feltétlen az az oka, hogy besértődött. Hanem hogy eleve nem érdekled már. Nem véletlenül hanyagolt már előtte is.

2018. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!