Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te visszakérnéd ezt 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te visszakérnéd ezt 1 év után? Szerintem ez szánalmas.

Figyelt kérdés
9 hónapja szakítottunk.Ő költözött el.Amik itt nagyobb dolgok maradtak,elromlottak,mint hűtő,mosógép,régiek is voltak,másikat kellett szereznem,meg másik ágyat is,nem maradt itt semmije,kivéve a mikrohullámú sütő.Eddig is pedzegette néha hogy lenyúltam a mikrót tőle,azt hittem viccel.Eleve olyan helyen lakik,amiben van minden,tehát nem ez hiányzik az életéből.Ott borult el az agyam,amikor most ezt egy haverja előtt mondta,mintha nem tom milyen lenyúlós lennék.Hozzá kell tenni ez egy sima mikró,semmi extra.Sarkon fordultam,azzal a lendülettel hazamentem a mikróért,odavittem neki hogy legyen vele boldog.Ez nem szánalmas valahol ? Magához nem tette be,szerintem odaadta másnak.50 éves férfiről van szó,akinek ezek szerint a legfontosabb problémája egy mikró az életében.Legalább most már nincs semmi amit a fejemhez tud vágni.Ezzel együtt megszakítottam vele a kapcsolatot,mert még ismerősnek sem hiányzik ilyen.
2018. okt. 1. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Rohadtul szánalmas. Legalább egy életre kiábrándulsz belőle. Jól tetted, hogy vissza vitted, legyen meg az öröme aztán agyő
2018. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tőlem exem elkérte a vécé papírt szakitáskor, mondván azt is ő vette, és egy bontatlan fogkrémet.


Szerintem soha életemben nem nyújtottam át nagyobb undorral tiszta vécé papírt valakinek, mint akkor ott. XD


Mondanom sem kell, hogy hétszámjegyű a fizetése.


N

2018. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Basszus, ti milyen alakokkal éltetek együtt?:DD
2018. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, anyám a váláskor a vajat elvitte, mert hogy azt ő vette. Vannak ilyen kicsinyes, szánalmas emberek.
2018. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De szánalmas,én is 50 es férfi vagyok és 3 hónapja dobtak, nem éltünk együtt.És szakításkor még segítettem anyagilag ,mert tudtam nincs pénze.tehát még adtam utána azon az utolsó napon.Nemhogy elvettem volna bármit amit évek alatt általában én vettem tv hifi stb.Ezek ellenére másnaptól ismerős se voltam ,és mintha meghaltam volna ,van ilyen is.
2018. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2# mi a fenét kell dolgozni ahhoz,hogy valaki ennyit keressen? :O
2018. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8,5 éves kapcsolat után...A közös kocsink az enyém lett. Kiszedte belőle a tükröt, amit megvételkor ő tett bele nekem, hogy lássam magam, ha az anyósülésen vagyok...Amikor szóvá tettem, azt mondta, hogy annyira rossz állapotban volt a tükör, hogy a kezében maradt. Érdekes, hogy amikor nem sokkal előtte én semmit nem vettem észre azon a tükrön. Mindezt egy huszonéves férfitől.

25/N

2018. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!