Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges hogy egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy barátnőm miatt dobott a barátom?

Figyelt kérdés
2 éve voltunk együtt és kb féléve vettem észre,hogy valami megváltozott, már nem volt velem olyan figyelmes. Közben az egyik barátnőmmel nagyon jóban vannak, sokat beszélnek facebookon és találkozni is sűrűn szoktak. Nem voltam féltékeny, hisz gyerekkoruk óta ismerik egymást. Most egy hete szakított velem és nem vagyok rá büszke, de mivel lépett már be a telefonomon a messengerébe megjegyezte a telóm a jelszavát, és beléptem. Nem olvastam el semmi mást csak,amit ezzel a lánnyal beszélt,azt is csak gyorsan átfutottam. Többször is láttam, hogy azt írta neki "szivem" meg "édes". Egyszerűen nem tudom megérteni hogyan dobhatott volna érte. Nem túp szép és nem is okos lány, bár vicces, de tudtommal a férfiak nem szeretik a poéntojás lányokat. Persze kedves és aranyos, de elképesztően nem illik a barátomhoz. Kérdeztem a lányt,hogy van e köztük valami, de azt mondja üldözésimániam van. Azt nem mondhatom neki, hogy láttam hogyan becézi a barátom. Azért ez elég fura,nem? Ha egy barátnőm miatt dobott ki azt nagyon nehezen dolgoznám fel.
2018. okt. 7. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy miatta dobott és már fél éve ahogy írtad szorosabb kapcsolatot ápolnak. Azért most szakított mert bebiztosította magát a barátnődnél. Tuti megcsalt vele. És a képedbe hazudik meg azt mondja üldözésmánia... hát küld el őket a p.ba és lépj tovább, ilyen az élet.
2018. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah, miatta dobott. Felejtsd el mindkettőt, lesz jobb..,
2018. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bárcsak ne lenne igazatok, de sajnos én is így gondolom. Nem tudom mi lesz velem, ha ezek ketten összejönnek. El sem tudom képzelni.
2018. okt. 7. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
De, a férfiak jobban szeretik a poénos lányokat, mint a befásult, humortalanokat.
2018. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szinte 100%, hogy miatta dobott. :(

Én a helyedben megszakítanám a ribivel a kapcsolatot, undorító, hogy a saját barátnője párjával képes volt kavarni..Főleg, hogy még együtt voltatok...

Sajnálom :(

2018. okt. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!