Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom azért dobott mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azért dobott mert a barátai szerint régimódi vagyok. Normális?

Figyelt kérdés
Komolyan nem térek magamhoz. A hülye barátai szerint olyan vagyok mint egy vén asszony, azért mert olvasok és mert szeretem a kertet gondozni otthon. 10 éves korom óta imádom a a virágokat, és azóta szinte csak az enyém a kert. Azt mondja az volt a csúcs amikor a kertből vágtam az anyukájának a névnapjára virágot, mert hogy azt normális ember boltban vesz, elvégre se csóró, se 80 éves csóró nem vagyok. Tényleg vannak ennyire ostoba emberek? Ennyi egy kapcsolat? Csak nézek magam elé. 18-ak vagyunk.
2018. aug. 10. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez is valami tipikus városi paraszt lehet, aki a sztereotípiákat ihlette...

Régóta voltatok együtt? Remélem, hogy nem. És azt is jó lenne tudni, hogy kik ezek a haverok, hogy értelmes ember elkerülje őket messzire :D

2018. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Engem egy exem azért dobott, mert a családom földműves.

"Hát az a paraszt, nem?"

Milyen ciki, gondolta... Az ő szülei negyműszakoztak soron minimálbérért, míg a családi vállalkozásunk akkor évi 12millió hasznot termelt(bevétel-adó-kiadások).

Sz..rni bele. Aki hülye, az is marad.

2018. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Néha kellenek ilyen hülyék, hogy tudd, mit kerülj el a jövőben. Tudom hogy fáj, de ez tényleg nem normális, viszont segít majd szortírozni.

Saját kert pedig fantasztikus tud lenni (igaz nem ha füvet kell nyírni :D)

2018. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Én is szeretem a kertem. Ne sajnáld, ez egy fogyatékos.(Egyébként én szeretek pukassztani a földműveskedésemmel.) Elárulom, értelmes ember értékeli az ilyesmit. Legyen fiatal vagy idős. A többieken lehet röhögni.
2018. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen hülyétől! Most az egy dolog, hogy szerinte kertet gondozni régimódi dolog. A nagyobb baj, hogy ennyire befolyásolható. Képzeld csak el, mekkora hülyeségekbe lehet belerángatni ezt a pasit.
2018. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Jézus.. :D


Hát, akkor meg örülj neki! Nem egyezik az értékrendetek, a gondolkodásotok, a srác ráadásul annyira önállótlan, határozatlan, jellemgyenge ember, akit ennyire tudnak befolyásolni más emberek, barátok.


Nem azért, de kinek kell olyan "férfi", aki ennyire befolyásolható? Ez számomra nem is kiábrándító, hanem visszataszító tulajdonság.


A világ legjobb dolga, hogy szétmentetek, majd lesz olyan, aki pont ezt az egyediséget fogja benned érdekesnek és különlegesnek, nőiesnek tartani, akiből nem 12 egy tucat. ;)

2018. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a szakítással te nyerted a legtöbbet.
2018. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Ne sírj utána, a normalis emberek értékelik, ha van hobbid, ami értelmes. Aki ennyire bábja a haverjainak, az jobb is, ha elment, legalább nem később derült ki. Én is imádok olvasni, a barátom szereti, hogy kis könyvmoly vagyok, mindig kapok tőle könyvet a szülinapomra :)

23/N

2018. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Fent mindent leírtak, szóval megyek dinnyét enni. :)
2018. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csodálatos lehetsz, de nem én vagyok a barátod, így másképp gondolkodom, mint ő.
2018. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!