Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érhetném el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy a barátom szakitson velem ne én vele?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom megtenni. Nagyon szeretem mint embert de elmultak az érzéseim. Ő is érzi hogy én már nem úgy viszonyulok hozzá, de szegény annál jobban kimutatja a szeretetét. Tudom ez nem szép dolog de tényleg elmultak az érzéseim és nem azért mert más van.
2018. okt. 11. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyél szánalmas. Szakíts vele te
2018. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahoz, hogy ezt elérd, nagyon sokat kell bàntanod. Sokszor, nagy fájdalmat okozva.

Ha szakítasz, akkor egyszer bántod.

Ennyire gyáva, önző car ember nem lehetsz.

Ha élőben nem megy, írj neki egy levelet, vagy zárd le telefonban, de ha sms-ben dobod vagy ghostingolsz, az is emberségesebb, mint így tönkretenni.

2018. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Kezdj feltekenykedni,kovetni es ellenorizni. Tervezz 10 gyereket vele. Minden hazimunkat csinaltass megvele. Bevasarlast is.
2018. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha szeretnéd, már rég elengedted volna, és nem drámáznál,hanem eltűntél volna az életéből és az ő érdekeit néznéd.

Szóval ne beszélj mellém a kérdésedben, mert ordít róla hogy kamu:)

2018. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha emberileg tényleg szereted, akkor tedd meg neki azt a szívességet, hogy nem bántod, hanem szakítasz vele tisztán. Ne utáltasd meg magad vele, váljatok külön békében.
2018. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki őszintén az érzeseidet.
2018. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor lépni kell egy nagyot a félelmeink ellenére. Ez tesz minket felnőtté.
2018. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem tudom őtet megbántani és ő nagyon sokszor megbántott engem többször megcsalt stb
2018. okt. 11. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem akarod megbántani, hogy szakítasz vele, inkább undorító sunyi módon át akarod b**aszni és elérni, hogy ő szakítson....
2018. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"ő nagyon sokszor megbántott engem többször megcsalt" - Nincs véleményem.
2018. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!