Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám elérni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni hogy a barátnőm szakítson velem?

Figyelt kérdés

az van hogy már nem szeretem de nem akarom megbántani ezért szeretném tudni hogy érjem el hogy dobjon? eddig szerettem csak nem hagy nekem teret szoltam már ezért de akkor se kapok kérlek segítsetek

18/F


2018. febr. 15. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyáva alak vagy. Felszedni fel tudsz egy csajt, de szakítani vele meg már nem mersz.

Nőj fel agyilag.

2018. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
de egy balf-sz lúzer vagy :D
2018. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Már hogy a fenébe hagyna neked teret, mikor még szakítani se mersz vele lmaooo. Gondolom minden másban is ilyen határozott, bátor alak vagy.
2018. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, minél tovább szívat, ha már ilyen gerinctelen vagy.
2018. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem bántod meg, talán még ő is örűlni fog.
2018. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

-> Tini párkapcsolatok


Légyszi!!

2018. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ígyis úgyis fájdalmas egy szakítás. Velem is csinálták már ezt. Azóta egy gyáva féregnek és egy alattomos suttyónak tartom azt a hernyót. Dugni tudott de kinyitni a száját nem,csak amikor már nagyon tré volt az egész és rájött hogy tökmindegy mekkora gané és milyen bunkó,nem fogok én szakítani (nyilván tudtam,hogy erre megy ki,nem állt szándékomban megkönnyíteni a dolgát).
2018. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Játszatok adj király katonát, és kérd meg egy havernődet, hogy szaladjon át köztetek, te meg engedd át. Abból csak rájön.
2018. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha megszabadulnék egy ilyen balféktől.
2018. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz is nagyon meg kell bántanod, hogy ő dobjon ki téged. Akkor ez most miért is jó?
2018. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!