Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te szakítanál vele ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál vele ez miatt?

Figyelt kérdés
Megprobalom a leheto legjobban lerövidíteni .. Párommal lassan 2 eve vagyunk egyutt, elotte par eve mar egyutt voltunk fel evet de akkor visszament az exehez .. Miutan az exe megcsalta es uj baratja lett o megint felkeresett es azota egyutt vagyunk .. ( akkor is gondoltam ra hogy csak potlek vagyok ) Mivel bizalmatlan voltam vele szembe mert kiderult az elozo kapcsolatunk kozt is kavart az exevel.. Igy kb 3 honap egyutt járás utan belenéztem a telefonjaba ahol azt lattam hogy naponta rakeresett az exenek a profiljara.. Elengedtem mert ugy erzem szeret különösképpen nincs problema a kapcsolatunkkal de nekem folyamatosan eszembe jut, hogy akkor megcsalt vele lehet nemis tudta elengedni 2 ev utan se .. Ma belenéztem ujra a telefonjaba ( Igen undorito tolem tudom) es megint a kereső kozott volt a leányzó .. nem ertem miert :( tanacstalan vagyok vajon azert nezi mert meg mindig érdekli ? Annyira faj mert nagyon szeretem es en soha nem csalnam meg .. ( a lany ot sokszor megcsalta ) de felek hogy majd evek utan is ezen kell gorcsolnom hogy mivan ha megis o kell neki .. Aztan lehet butaság az egesz tul dramatizálom.. meghallgatok minden véleményt kívülállóként ti hogy látjátok ezt ?

2018. okt. 15. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Közhely, de igaz, sz.rbol nem lehet várat épiteni. A kapcsolatotok pedig már ott sz.r volt, mikor még el sem kezdődött. Gondolj bele, már az első kapcsolatotok alatt is megcsalt az exével, majd loholt vissza hozzá, mikor arra lehetőség adódott. Aztán mikor ott újra megromlott a helyzet, ismét előszedte a tartalék bábut (azaz téged). Mert egy kapcsolatfüggő nyomoronc, kell neki a fix punci, meg hogy ne legyen egyedül. Aztan persze, "jobb híján" veled tervez komolyan. Na hogyne.

Szedd mar össze magad! Tényleg nem látod át ezt az egészet? Mikor anno visszakujtorgott hozzád úgy le kellett volna pattintanod, hogy csak úgy suhan. Ha egy minimális önbecsülés és tartás lett volna benned. Hát mostmár legyen! Sosem késő, ne pazarolj el több időt olyanra, aki mást szeret.

2018. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Huhha koszonom szepen ! Ha vissza mehetnek az idobe nem mennek bele megegyszer csak sajnos majdnem 1 evre ra mikor ujra kezdtük derült csak ki

, hogy akkor megcsalt es addigra mar "nagy volt a rozsaszin kod "

2018. okt. 15. 12:10
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a megcsalás miatt. De akkor elhagyott miatta, aztán csak azért keresett fel téged újra, mert ott kidobták. És erről tudtál. Persze tudom, nehéz reálisan gondolkodni mikor szerelmes az ember, meg reménykedtél, de akkor most javitsd ki a hibád, és dobd ki. Ne hagyd magad megint megvezetni, hát de ő téged szeret meg stb. Ha meg 2 év után is azt a csajt nézegeti, akkor ott gondok vannak. Ilyen kapcsolatra nem érdemes komolyabban tervezni, csak nagyobbat fogsz csattanni.
2018. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen ! Sokat segitettetek :) Igen szerelmesen nehez tisztan latni ezert voltam kivancsi kívülállóként ki hogy latja ezt
2018. okt. 15. 12:56
 15/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nyilván nem szép dolog a kutakodás, ugye én is csináltam. Án ritka nyomorultul éreztem is magam.


Te hogy érzed amúgy magad a kapcsolatban? Jól, nyugodt vagy, el tudod magad engedni? Vagy kattogsz, görcsölsz, feszült vagy és kifordulsz magadból? Szerintem gondold ezeket végig, hogy TE hogy érzed magad.

Gondolj bele, hogy életed végéig ilyen görccsel kéne élj... ugye te se igy akarod leélni?


Ennek szellemében dönts.


Nem meséltél arról, hogy a párod tesz-e bármit is hogy a megrongált kapcsolatotok jobbá forduljon? Figyel rá dojjban, kedveskedik, érezteti, hogy szeret téged?

2018. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!