Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottam a csajommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a csajommal de minden képét “like” azóta miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sándor vagyok 25 éves!

Szakítottam barátnőmmel és azóta “Like” összes képét(Instagram,Facebookon) Tudtok nekem erre választ adni hogy miért ?



2018. okt. 18. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb ezt saját magadnak megválaszolni mint ismeretlenektől kérni a tuti választ? Ha kicsit az eszeddel gondolkodnál és nem az érzelmek hajtanának akkor biztos rájönnél.
2018. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Na én ebből egy szót sem értek, ne haragudj!
2018. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azt akarta írni, hogy a szakítás után a volt barátnőjének az összes képét "likeolja" (azaz kedveli a képeit).

Jó kérdés, hogy miért, hisz te magad csinálod ezt, neked kéne tudni, hogy mi miért teszel.

Azt írtad, hogy szakítottál vele, azaz te kezdeményezted gondolom.. ezek szerint még nem vagy túl rajta, vagy szeretnél tőle valamit.. de magadnak tedd fel a kérdést.

2018. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel, hogy Sándor vagy-e vagy nem?
2018. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Sándor vagyok, 25 éves és... debil. Kérem kapcsolja ki.
2018. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
87%

Szerintem ez annak a jele, hogy meleg vagy. Mivel ki akarsz alakitani vele egy baratnői kapcsolatot, azert likeolod minden kepet. Beszelj vele es lehet, hogy nagyon jo baratnok lesztek, megbeszelitek egymas pasiugyeit. Hajra en drukkolok neked Sandor!! :)

L/27

2018. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyébként eleg hulyen fogalmazol, megtanulhatnal ertelmesen fogalmazni. Eppen hogy kiveheto az irasodbol, hogy mit szeretnel mondani. Sajnalom, ha esetleg valamilyen betegseg kovetkezteben vagy szellemileg visszamaradott, akkor termeszetesen vedd semmisnek az elozoekben mondottakat!
2018. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez csak te tudod Sándor 😀
2018. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!