Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakított velem az a férfi,akiért én mindent megtennék. Próbáltam a kapcsolat negatív oldalát látni de nekem ő tökéletes lett volna külsőre belsőre. Elcsesztem a hisztivel ... látom,hogy még valami minimálisat érez irántam de nem igazán érdeklem tehát könyörgéssel ígérgetéssel nem fogom visszaszerezni ez biztos. Viszont én olyan szinten kikészültem hogy az nem igaz. Túl vagyok már pár szakításon,de most odáig jutottam hogy nem érdekel már semmi,fogytam 12 kilót ami durva mert én sose voltam vékony de már a kaja se tesz boldoggá. Nem tudok aludni amúgyis nagyon szoros az időbeosztásom és sokszor kevés lehetőségem van az alvásra...2 órákat alszom és már hallucinálok a fáradtságtól,nyugtatóval se megy egyszerűen. Nem eshetek szét egyrészt tönkremegy az egész életem dolgoznom kell suliba járnom. Mindennel megcsúsztam a koncentráció hiány miatt. Ő az első akibe tényleg szerelmes voltam( vagyok?). A reményt hogy valaha még szeretni fog nem tudom könnyen kiölni,de legalább a felszínen ki kellene ölnöm ezt hogy haladjak az életemmel valamerre. Sírni se tudok nem segít az alkohol és semmi se egyszerűen. Kérlek aki tud valami megküzdési módszert írja le nekem. Nem szeretnék megbolondulni ígyis nagyon toprongyos a lelki világom ,utálom a bizonytalanságot a kudarcot. Igazából a családomba se volt egy szerető légkör. Nem tudom feldolgozni ezt az egészet csak pár óránként rám jön hogy idegösszeomlást kapok és semmi se érdekel. Kisírni se tudom magam. Hogy szedjem össze magam? Nem akarok szétesni minden percben,nem vonzó és csak hátráltatom magam . 23L
2018. okt. 21. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2018. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez ilyen. Vigasztaljon, hogy nincsenek gyerekeid, akiket elvitt tőled. Majd az idő segít.
2018. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az idő tényleg segít.


Amúgy ha látja rajtad hogy nem vagy összeszedett, akkor nem is fog visszajönni hozzád. Az embereket nem vonzza a negatív kisugárzás, de amint látja hogy jól elvagy nélküle is, szóval hogy önálló emberként is funkcionálsz, újra érdekelheted. Persze ez nincs kőbe vésve, de ha siránkozol az nem fog megoldani semmit se :) Nélküle is egy önálló, talpraesett nő vagy! Nincs szükséged másra, addig is szeresd magadat, hiszen ha ő nem fog, a családod se fog, akkor ki fogja megtenni ha nem te? :) Ezeket úgy írom, hogy én is most lettem túl egy nagyon durva szakításon, 3 év után egy elég nárciszrikus személlyel, a végén mindent kiölt belőlem, mindenért én voltam a hibás, amikor mindent odaadtam neki... Ekkor jöttem rá, hogy nem kell senki sem, csak saját magam. Nincs szükségem más emberre hogy boldoggá tegyen, én is megtehetem. Állandóan kilépek a konfortzónámból és olyanokat csinálok amiket eddig nem mertem, mert féltem már nem is tudom mitől stb... új hobbik stb. És lehet közhelyesen hangzik, de azóta tényleg megváltozott az életem. Persze időnek kell eltelnie míg te is így gondolod majd, de addig ne add fel a munkát meg a sulit, mert azt sokkal jobban fogod bánni mint a szakítást. Szintén 23/L

2018. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-ás ezek nagyon jó gondolatok, ezzel most rajtam is segítettél!!!
2018. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a gyógyszert, függő is csinál belőled. Az alkohol a gátlások oldja, így csak a kontrollt veszted el a "depid" felett. Ha van lehetőséged, halassz fél évet suliban, munkában, vonulj el egyedül és hagyd magad összetörni, hagyd, hogy elvesszen minden. Mikor már csak az életösztön marad (akarat), azt ragadd meg és ne ereszd el. Figyelj rá, hogy mit akarsz, aköré kikristályosodik szépen minden, sokkal szilárdabban és tisztábban. Gyakorlatilag mintha meghalnál és újászületnél. Nem kellemes, nem gyors viszont megéri és működik.

32/f

2018. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki 2 órákat alszik eleve szétcsúszott. Úgy szedd össze magad hogy megha sokat is kell dolgoznod a suli mellett akkor ideje mérlegelni mi mennyit ér neked mert ennek nagyon rossz vége lesz.Először intézd úgy a dolgaid hogy legyen magadra elég időd. Utána pszichológus.
2018. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!