Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már más is? Tönkre tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is? Tönkre tesz ez a kapcsolat nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
Csak röviden írom le. 3 éve voltunk együtt amikor szakitottunk 1 év mulva ujra össze jöttünk. Most fél év telt el és ugyan az a probléma jött elő. nagyon el laposodik a kapcsolat olyan szinten hogy csak vagyunk egymás mellet max napi egy puszi.Havi szinten le kell ülni megbeszélni a dolgot hogy ez igy nem jó ez tart 1-2 hétig és ugyan ott vagyunk. Én ebbe már nagyon bele fásultam és arra juttotam hogy ez nem megy nekünk. szakitani akarok de ő igérget hogy meg változik minden. Szerintetek jó ötlet a szakitás? mert én már nem tudok más megoldást lelkileg és már lassan fizikailag is tönkre megyek.

2016. júl. 5. 08:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kár is volt újra összejönni, "Csak a töltött káposzta jó felmelegítve." Ezt az utat már egyszer végig jártam, soha többet :)
2016. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő nem láttja be hogy ez nem megy azt mondja hogy tud rajta váltotatni csak nem értem hogy eddig miért nem tette
2016. júl. 5. 08:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha valakivel én együtt vagyok, elvárom hogy magam miatt szeressen és ne próbáljon megváltoztatni. Ez visszafelé is igaz, nem akarom hogy valaki miattam változzon meg, mert biztos hogy van nálam szebb és jobb aki majd tudja értékelni a jelenlegi dolgait. Az ilyen kilátástalan se veled se nélküled kapcsolatoknak nincs jövője, halogatni lehet a végét de csak gyötröd magad miatta, lépj tovább és keress olyat aki mellett boldog vagy.
2016. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt jól irtad gyötrödöm és nem érzem magam boldognak csak ő nagyon ragaszkodik
2016. júl. 5. 08:56
 5/16 A kérdező kommentje:
És nehéz szakitani nem akarom bántani! Tudom hogy ugyis én leszek a rossz
2016. júl. 5. 08:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Apró dolgokon aggódsz, hidd el ha ezzel most megbántod, tanulni fog belőle, és fejlődni fog. Az ígérgetéseiből nem fog.
2016. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ott, hogy megint összejöttetek, ott ba­sztátok el. Igen, persze, hogy jó ötlet a szakítás, ha nem működik, miért kérdés ez? Először nem ment, másodszor sem megy, egészen pontosan milyen megerősítésre vársz még?
2016. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom én is hogy ezt kell tennem de nehéz ennyi idő után
2016. júl. 5. 13:47
 9/16 A kérdező kommentje:
vagyis kimondani
2016. júl. 5. 13:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak a megszokás miatt nehéz. Azon kívül mi tart össze?
2016. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!