Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék most? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék most? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Alig 1 évet töltöttünk együtt.

A kapcsolatunk alatt én végig azt éreztem megtaláltam az igazit, a másik felem. Korábban még csak hasonlót sem éreztem. Rendszerint mindent megtudtunk beszélni, jelentősebb vitát nem tudnék mondani sem. Végig azt gondoltam,figyel rám, tekintettel van a véleményemre, érzéseimre, és ugyan olyan boldog velem mint én vele. Nem lehettem volna ilyen vak,ne lássam ha nem az.



Sajnos mi nehéz körülmények közt élünk, sok esetben túlórázom hogy támogatni tudjam a családom, amit ő kézséggel meg is értett. Viszont annyi megalázást kaptam az otthonom miatt a múltban, hogy nem szívesen hívtam volna be, tudva ők mennyire jómódban élnek. Ismerem őt, nem anyagias, talán fájdalmat okoztam vele neki.


Én nem titkoltam el a szüleim előtt a létezését. Jól kijött édesanyámmal, apukámmal vagy a 2 kisebb testvéremmel. Más rokonaimnál már voltunk együtt, sőt nálunk is egyszer volt, anyuék behívták amikor én nem voltam itthon.

Haza szokott mindig hozni a párom, azaz a volt párom. Talán tényleg elunta hogy nem tudtam a burkom előtte ledobni. Magamat okolom, nem tudom mit gondoljak.


Elfogadom a döntését, viszont rettentően hiányzik.

Mit tehetnék?

21/L


2018. okt. 22. 10:19
 1/3 anonim válasza:

Szerintem beszéld ki vele azt amit érzel, beszéljétek meg mi vezetett idáig hogy szétmenjetek. Sokkal könnyebb lesz utána az elengedés is, ha mindketten kimondjátok a sérelmeitekek és mindent amit éreztek.

Ha esetleg meg úgy adódik akár odáig is eljuthattok hogy megbeszélitek mi lehetne másképp, min kéne változtatni és kompromisszumokkal helyre hozhatjátok még a kapcsolatotokat, ha mindketten akarjátok.

De az valóban egy hatalmas nagy hiba lehet hogy nem engedted teljesen közel magadhoz, ami azt eredményezi hogy nem is ismert meg igazán. A párunk azért a párunk mert neki megmutathatjuk az igazi énünk, aki mellett nem kell megjátszanunk a tökéletest, és úgy fogadja el az életünket ahogy van. Ha pedig ő nem tudja elfogadni hogy milyen is vagy, akkor meg nem ő az igazi.


A legfontosabb szerintem hogy beszéljetek, hogy ne maradjanak kibeszéletlen dolgok, mert szerintem azok lehetnek a legfájóbb dolgok egy kapcsolat után, a kimondatlan szavak, kérdések, érzések.

2018. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az volt a problémája, nem hívtam be hozzánk. Mindig azt az elvet vallotta, hogy nem a pénz teremti őt, hanem ő a pénzt és neki nem számít hogy hol élek. Fáj elment ez miatt, mert nem engedtem én be.
2018. okt. 22. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, ha valakinek valami problémája van, akkor miért nem nyitja ki a száját? Miert könnyebb egy amúgy jól működő kapcsolatot eldobni?
2018. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!