Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problemaim vannak a 1.5 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problemaim vannak a 1.5 eves kapcsolatommal. Mit tehetnek? (Tovabb lent)

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben a baratommal eleg sokat veszekszunk apro dolgokon is. El jutottunk egy olyan pontra, amikor mindketten szeretnenk valtoztatni, hisz mindkettonk eletet felbolygatja ez. Sajnos rengeteg banto dolgot mondtam neki, amiket nem kellett volna, hisz nem is gondoltam komolyan, csak a mereg beszelt belolem. De ezeken mar valtoztatni nem lehet.

Faj, mert a baratom a szakitason elmelkedik. Miket mondhatnek neki, amivel bizonyithatnek, hogy ez a kapcsolat sok mindent atveszelt es nem erne meg eldobni? En felvazoltam neki, hogy probalok valtoztatni magamon es a rossz tulajdonsagaimon, de a dontes rajta all... hogy bizik-e benne.

Szerintem minden rendbehozhato, csak igazan kell akarni. Mit tehetnek? Elegge tanacstalan vagyok. Segitsetek :)



2014. nov. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Haaat..hasonlo esetem van nekem is...1,5 evig voltunk egyutt...az utobbi idokben megvaltozott az egesz kapcsolat...a baratom mar szakitason gondolkozott..aztan valamiert meg is adott egy eselyt az egesznek...de az csak rosszabb lett...szakitas a vege...amin most probalok tul lenni...


Ha gondolod irj privibe :)

2014. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk pontosan ugyan ez van. Csak nálunk a barátnőm olyan, mint a barátod, és én vázoltam fel neki, hogy miben változom, és hogy nem éri meg eldobni. Szintén 1,5 éve vagyunk együtt. Én nagyon szurkolok neked, mert átérzem a helyzeted. Tudom, milyen szar érzés. Ha van valami fejlemény, akkor kérlek írd meg privátban. :)
2014. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egek... ez csak még jobban elszomorít, hogy vannak hasonszőrű társaim...
2014. nov. 28. 23:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a barátommal. 1 év után kezdtek jönni a gondok,de mindig mondtuk,hogy ne dobjuk el ezt a kapcsolatot,inkább változtatunk ezen-azon. A vége az lett,hogy a héten szakitottunk,2 év után. Azért húztuk ilyen sokáig,mert az elején rajongásig szerettük egymást(első kapcsolat volt mindkettőnknek). De ha érzed,hogy ez már nem tesz boldoggá,nem szabad húzni-halasztani...el kell fogadni,hogy vége. Megváltoznod nem szabad,hisz akkor nem Te magad lennél,akkor meg semmi értelme. Ha az élet egymásnak szán titeket,úgyis egymásra talalhattok még :) De ne feledd: inkább egyedül,szabadon mint egy rossz kapcsolatban,megszokásból!Én a végére már úgy éreztem magam,mintha börtön lenne a kapcsolatunk...az apró dolgokon veszekedés már rég rossz egy össz-vissz másfél éves kapcsolatban :/ Nekünk is volt ilyen.

19/L

2015. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már megoldodott, úgymond. Vége lett, már 3 hónapja. :) S kijelenthetem, hogy nyugodtabb az életem. Mindkettőnknek jobb így.
2015. ápr. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!