Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha szerelmesek vagyunk ettől független bejöhet külsőre más a barátnőn baráton kívül?

Figyelt kérdés
Az exemnek jó pár barátnőm bejött és ezt nem is titkolta előlem. Szeretett ő engem?

2018. okt. 25. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Én amikor szerelmes voltam ugyanúgy meg tudtam állapítani bármelyik nőről, hogy bejön-e nekem. Igazából még vágy szinten is volt, hogy eszembe jutott más. Ez szerintem teljesen normális.. Nem szólhat egy szerelem arról, hogy soha rá sem nézünk másra és akarva vagy akaratlanul sem támadhat soha mással kapcsolatban szexuális gondolatunk.
2018. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Engem, ha szerelmes vagyok, senki más nem érdekel, csak a szerelmem. De nem vagyunk egyformák.
2018. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Miért lett ex? Nem nem jöhet be ,ahol jo a kapcsolat ott jöhet szembe a top nő is nem érdekli más rajtad kivül..
2018. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerelmes vagyok a vőlegényembe, de van szemem, látom, hogy az edzőm iszonyat jó pasi. Még a vőlegényem is megjegyezte már, hogy milyen jó kiállású férfi. Nem akarok semmit a pasitól, de jól néz ki, ez van. Nem látom ebben a problémát.
2018. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!