Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagyjam el vagy ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el vagy ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyan tökéletesen indult, ő az első nekem. Az első csók után egy héttel valaki már megpróbált rámászni az egyetemen. Állítólag le tudja őt állítani, de facebookon már az furcsa volt, hogy beszívezte a profilképét (egy másik lány is a barátomnak), ugyanazt a képet osztották meg közösségi oldalon, mintha együtt lettek volna, teljesen úgy tűnt, ugyanabban az időben. Szerinte normális, hogy ismerkedik, barátkozik új lányokkal is, attól hogy velem van. Különösebben nem érdekelne, csak egyszer hoztam fel, hogyha már hónapok óta szeretjük egymást, akkor legalább egy közös képet kitehetnénk, egyenesen kiakadt, hogy mit gondolok magamról, hogy én vele közös képet. Nehezen bízom már benne, de alapjáraton nehezen bízom emberekben már régóta. Történt más is, csak nem akarom most leírni, mert hosszú. Pár napja mondta, hogy meg kéne változnom. Legyen sok önbizalmam, ne legyek vicces olyan gyakran, mert neki az fárasztó. Ne beszéljek néha sokat, ne csapongjanak a gondolataim. Ne gördeszkázzak, pedog tudja, hogy azt imádom és hozzám tartozik kiskorom óta. Vannak olyan ételek, amiket én szeretek, de ő nem. És azt akarja, azokat se egyem soha, mert az szerinte nem jó. Pl. kiakad ha eszek répát csakúgy főzés nélkül, mert szeretem ahogy ropog. Alapból mindent szeretek, de mindent le akar rólam faragni, ami én vagyok. Nem tetszik neki, ha néha random kijön belőlem egy-két érzés megfogalmazva, hogy szeretem őt, úgy, hogy benne van a lélek szó. Az elején volt pár kézzel írt levél is, már nincs, mert hogy nincs ideje írni. Néha felhív részegen este 11-kor,de nem tilthatom meg, hogy ne sörözzön a barátaival vagy nem tudom már kivel mivel mot csinál, nem tudok rajta kiigazodni. Egyszerűen kezd elegem lenni belőle. Egyébként ő egy másik városban tanul és lakik, most végzős az egyetemen, egy órára tőlem. Párszor nekem kellett a vonatjegyét kifizetni, mikor hozzám jött, mert még akkor nem kapott ösztöndíjat. Ilyen egy normális kapcsolat vagy nem, valaki... ez az első és félek. Közben meg találkoztam egy csoporttásammal valamelyik nap, és nagyon jó volt vele, ahogy megölelt, az maga volt a csoda, s minden pillanat tökéletes volt vele, nem féltem tőle, nem akad ki, mert nem vagyok átlagos.
2018. okt. 27. 10:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy itt-ott elrontottam a leírást, gyorsan mentek a gondolataim,csak jött minden...
2018. okt. 27. 10:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt parhuzamosan vagy futtatva mas lanyokkal, masreszt meg ha egyedül lennel se ertem, hogy mit eszel ezen a beteg fergen.
2018. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szomoru, hogy benned komolyan felmerul, hogy ilyen egy normalis kapcsolat. Nem ilyen. Szoba se allnek egy ilyen farokkal.
2018. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

olyan emberrel ne legyél soha, aki át akar formálni teljesen. olyannal legyél, aki szereti a dolgaid, a személyiséged, aki téged szeret.

ez az ember porrá fogja rombolni az önbizalmad, és sosem leszel neki elég jó.

2018. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális egyáltalán.

Egy kapcsolatban önmagad lehetsz, alkalmazkodtok ugyan egymáshoz, de ha valakinek valami nem jó, azt meg lehet beszélni. Ha fontos vagy, akkor felvállal a párod, és bár a pasiknál ez a Facebook-dolog közel se olyan hangsúlyos, mint a lányoknál, de ha másként nem, némi unszolásra ki szokták tenni a közös képeket ők is. (Ha már nekünk ez ilyen fontos... felkiáltással.) Később meg ők is belejönnek. 😉

Persze, tolerálja az ember a másik kis dolgait, senki sem tökéletes. De van egy határ, amin túl már egyoldalúvá válik az egész, és kívülről nézve ti már elértétek ezt.

Szeresd és tiszteld magad annyira, hogy nem viselsz el barmilyen viselkedést a masiktól. Arra menj, ahol szeretnek, elfogadnak, ahol igenylik a jelenlétedet, ahol büszkék rád.

2018. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tanácsokat! 🙂 Sokat segítettek. 🙂🙂
2018. okt. 27. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ismételni tudom az eddigieket - ez a srác nem szeret téged igazán, valószínűleg meg is csal. Emellett állandóan kritizál, leépíti az önbizalmad... pár hónap altt?? Ez nem normális. Sajnos voltam én is ilyen helyzetben, bár nekem nem az első kapcsolatom volt, de vele költöztem össze először, és nagyon nehezen szakítottam, mert így is nagyon fontosnak éltem meg.

Szakíts, nem az első volt a tökéletes, de ez ritkán van így. :) Legalább tapasztaltabb leszel, és még azelőtt kilépsz hogy nagyobb baj lett volna belőle.

2018. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!