Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért teszem ezt a pasikkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszem ezt a pasikkal? Miért nem tudok normális kapcsolatban élni? 20/L

Figyelt kérdés

Eddig 4 kapcsolatom volt, hosszabb, rövidebb.

Látszólag erős, találékony pasikkal vagyok, akiknek megvan a tiszteletük. átlag 10 évvel idősebbek nálam.


Eddig az összesnél ugyan az történt:


-Megismerkedtünk, nagyon felnéztem rá.

-A foglalkozását, pénzszerzési lehetőségét átvettem, hogy közösen csináljuk, de én kerekedtem "felül"

-Aztán már annyira nem tetszett, mert láttam, hogy én is képes vagyok arra amire ő.

-ő eközben szerelmes lett belém

-aztán szakítás, öngyilkossággal fenyegetés, sírás minden alkalommal, és nem az én részemről.


Nagyon jószívű vagyok, mindenkinek segítek, mégis tönkreteszem az összes pasimat. Nem direkt, mert nekik is mindennél jobbat akarok. Nem vagyok kihasználós, soha nem fogadok el semmit, meghívást ilyeneket. Sosem az anyagiakat nézem, volt akit én tettem gazdaggá.


A kapcsolat végén rideg vagyok, azt érzem hogy hátráltatnak, megtanultam amit kell, és vetném bele magam újra az életbe.


A gáz az, hogy eddig mindegyiket ronccsá tettem, és azóta sem képesek túltenni magukat.

Volt amelyik drogos lett pedig mindig ellene volt, vagy bekattant, vagy bezárkózott, és azóta nincs teljes életük.

Bűntudatom van.


Meddig lesz ez így?

20 évesen illene szerintetek komoly kapcsolatot fenntartani valakivel, vagy még van időm kiélni magam?



2013. márc. 25. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom kerüld el a pasikat egy ideig. Az ő biztonságuk érdekében.
2013. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szeretnél gazdaggá tenni? A 10 év megvan, bár azt nem hiszem, hogy az én munkámat is át tudnád venni, és még jobban is csinálni. Vagy ha igen, akkor azt meg is érdemelném.
2013. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ASOT ***** válasza:
100%
Nem kötelező elkötelezni magad ha valami nem megy azt nem szabad erőltetni, és te még nem találtál olyat aki mellett le tudnál sátorozni ahhoz pedig meg kell ismerni a másikat hogy kiderüljön érdemes e...
2013. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szivola!
2013. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy egy párkapcsolatban kell, hogy az ember fel tudjon nézni a párjára, de azért ez így erős :). Nekem az a meglátásom, hogy ezeknél az embereknél egy képbe szerettél bele. Azt nem értem, honnan és miért van benned ez a versenyszellem-szerűség, de érdekes.
2013. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Mintha én írtam volna.. :/

Viszont egy idő után kinőttem, már nem versenyzek a pasikkal, megtanultam felnézni magamra, hogy én egyedül is jó vagyok, nem kell ehhez más.

Aztán csak megtaláltam azt, aki mellett nem ilyen vagyok.

Szerintem pihentesd egy ideig a pasi dolgot. :-)

2013. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. érdekelne hogy milyen emberek voltak akiknek csak úgy átvetted a pénzkeresési lehetőségeit, sőt jobb lettél náluk. Gondolom nem orvosokkal meg jogászokkal jártál.

Ebből következően szerintem az megoldás lehet hogy olyan partnert választasz akinek van valami komolyabb végzettsége, mondjuk egyetem.

2013. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerelembe esés előtt pénzszerzés? Biztos, hogy te szerelemből jártál velük?
2013. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Én tudok segíteni, csak vegyél egy fegyver és egyetlen lőszert bele. Rakd a fejedhez és húzd meg a kib* ravaszt, de ha szólsz, hogy segítsek akkor 3-at rakj bele hisz egy sör nem sör.Ismered am a karmát? Majd jön egy pasi aki szétszed mint egy rongyot.. mind1 am meg az ember azért különbözik az állattól mert tudattal rendelkezik... ha érted mire célzok. 18f
2013. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
akkor ezek a pasik valami nagyon értelmetlen munkákat végezhettek (utcaseprés, wc pucolás, trágya lapátolás)
2013. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!