Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás miatt baráti társaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás miatt baráti társaságom kaotikus lett, hogy állíthatnám vissza?

Figyelt kérdés

Exem jóban lett kapcsolat alatt a barátaimmal, és azért is mentünk szét, mert összejött az egyikkel.


Barátaim tartják vele a kapcsolatot, és ilyenkor olyan rosszul érzem magam, hogy minden barátom együtt mulat, csak én nem mehetek el az exem miatt, csak én maradok ki az azesti élményekből.


És mivel a barátaim nem mozdulnak ki gyakrabban, így összességében az lett az eredménye, hogy én ritkábban tudok kimozdulni velük az ex miatt.


Persze, mondhatnátok, hogy szerezzek új barátokat, de nekem ez annyira nem is könnyű, meg igazából ők kellenek nekem.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy csak én gondolom túl? Ugyanúgy össze kéne járnom velük, és szép lassan már nem lenne fura a helyzet, megszoknám?


Csak mert így belegondolva egyből bevillan dolgok, amik nem tudom, hogy mit váltanának ki belőlem:

-Abban a lakásban vagyok, amiben az exemmel is voltam, de most mással lakik ott.

-Exemet gondolom előttem is úgy kezelné a pasija, mintha nem lennék ott. (csók, ilyesmi)

-Ha pedig máshogy kezelné csak mert ott vagyok, akkor szarul érezném magamat, hogy miattam máshogy kell viselkedniük.

-Bár könnyebb lenne, ha lenne valakim, nem? Vagy csak belemagyarázom, és nem változtatna rajta?

-Gondolom könnyebb lenne az integráció, ha exemmel újra beszélgetnék, így fél év után.


Azt is tudom, hogy most ez úgy hangzik, mintha nem lennék túl rajta. De túl vagyok rajta, kb. az első naptól fogva.

Csak elég szarul hatott rám lelkileg ez az eset, és igaz, hogy már azért jobban vagyok, de félek, hogy benne azt a szar embert látnám, aki a kapcsolat alatt voltam, vagy azt az összetört embert, aki a szakítás után voltam hónapokig.

Röviden félek, hogy ahelyett, hogy jól érezném magamat, az emlékek gyötörnének folyamatosan.



Vélemények?


2018. nov. 1. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó nagy k-rva vagy férfi-ri-banc az exed, én nem foglalkoznék velük.
2018. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért ennyiért nem kurv*znám le. Összemelegedtek, közben velem nem volt jó a kapcsolat, és hát ennyi. Nincs mit túlkomplikálni ezen.
2018. nov. 1. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Elsőre katolikust olvastam, ezért kénytelen voltam végigolvasni :(

32/f

2018. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyedben én elutaznék egy időre, kicsit világot látni!
2018. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

az exed egy hitvány féreg.

A barátaid két tűz között vannak, nyilván mindkét oldalnak meg akarnak felelni, de az életben ez egy lehetetlen állapot. Csak sodródnak az árral, de persze lehet hogy van , amelyik az exed jobban bírja már.


Egy megoldás van, hogy sajnos a társaságot kell otthagynod. Mindenkivel. Letörölni magad faceról meg ilyesmi és elmenni világot látni. Külföldre dolgozni kicsit, aztán hazajönni új emberként. Utána folytatódhat minden, ha persze hazajössz, mert akik elmennek azok már nem nagyon akarnak.


ha érdekel a privát sztorim, megírom neked, ha nem akkor csak a tanácsom fogadd el.


( amúgy hazatérni készülök)

2018. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!