Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek, ha itthonról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha itthonról dolgozom és nincs baráti társaságom?

Figyelt kérdés

Egyetemen volt pár haverom, de nem alakult ki komolyabb baráti társaság. Aztán ahogy vége lett, mindenki szép lassan a saját életét kezdte élni. Néha beszélünk, de ennyi.

A munkám meg olyan, hogy egy külföldi cégnek dolgozom itthonról, munkatársak szerte a világban...

Járok programokra, de többnyire nálam idősebbek, sznobok, illetve párok vannak, szóval nem épp ideálisak a hobbijaim ilyen szempontból.


Tinderrel meg hasonlókkal próbálkoztam, nem sok sikerrel. Tapasztalataim szerint csak az igazán jóképű pasik (nem vagyok), illetve akiknek a képeiből sugárzik, hogy pénzesek (nem szeretném) számolhatnak a siker reális esélyével az ilyen platformokon.


Amúgy 28 vagyok, budapesti, többnyire jó beszélgetőtárs. Átlag magasságom van és enyhén fiatalos az arcom.


2017. dec. 25. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Más társkeresők esetleg? Mik a hobbijaid? 26N
2017. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Badoon is próbálkoztam: egy lány kedvelt, de elhalt a beszélgetés. Egy másik válaszolt, hogy aztán közölje, én az a pasi vagyok, aki jó fej, és akivel elbeszélget; nem az, akivel lefekszik. Nagyjából ennyi.

A hobbim pl. a hullámlovaglás, ilyenek. Na meg szeretek utazgatni, kirándulni.

2017. dec. 25. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Esetleg szórakozóhelyek? Más jellegű társkereső oldalak?

2017. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyre kicsit kínosnak érezném egyedüli pasiként lemenni. A többi társkereső meg nem hiszem, hogy merőben más lenne, mint ez a kettő.
2017. dec. 25. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem. Hát nehéz lehet így.
2017. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Net vagy pázában randomra leszólítasz nőket. A szórakozóhelyet csak azért nem írom mert oda baráti társasággal érdemes menni.
2017. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem először barátokat szerezz (mert úgy eleve nem árt ha vannak az embernek..) Aztán abból a baráti körből valakinek ismerősének az ismerősének.. stb-n keresztül megismerve nő is lesz egyszer csak. Legrosszabb esetbe nem lesz és lettek barátaid (jaj de rossz :SS)
2017. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Barátokat sem könnyebb szerezni, mint társat. Sőt, szerintem sok esetben nehezebb is. Már ha igaz barátokról beszélünk.
2017. dec. 25. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen nem jön össze a csajozás, akkor barátok kellenek. Ok, barátokat nehéz szerezni, akkor ismerősöket? Ismerősökön keresztül is összejöhet kapcsolat. Írtad, hogy szeretsz kirándulni. És ha ilyen kirándulós csoportot keresel? Nem kell rögtön életreszóló barátokat keresni, kibeszélni a bút, a bajt, hanem akkor először ismerősöket, aztán hónapok alatt lehet belőlük barátság, majd a többi. Ha meg nem, akkor legalább élmények lettek belőle. Fiatal vagy, fővárosi, gondolom ott van elég kirándulós csoport, csak találsz párat. Ma olvastam egy felhívást, hogy szilveszteri futás lesz a városban. Nem vok fővárosi. Keress ilyet, biztos, hogy lesz Pesten is szilveszteri futás, csak nem mindenki párban megy.
2017. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Heraclius, te vagy az?
2017. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!