Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újra kezd kialakulni valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra kezd kialakulni valami az exemmel, mi a további helyes teendő?

Figyelt kérdés
Fél év után ujra kezd köztünk valami ki alakulni, találkoztunk elvoltunk, szorakoztunk. Mit gondoltok, most hagyjak neki időt és ne keressem, vagy inkább keressem és alakítsam tovább, hogy még közelebb kerüljúnk egymashoz? Nem szeretnem ha ramenosnek gondolna. Ti mit tennétek?
2018. nov. 2. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a káposzta jó újra melegítve, egy kapcsolat nem.

Idővel kifognak ütközni ugyan azok a dolgok, ami miatt az exeddé vált, vagy te váltál az övévé.

Ami legtöbbször nem működik, nem is fog soha.

2018. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod a kapcsolatot, akkor épísd. Keresd, érdeklődj, stb. Ez a "nem keresem, az biztos beválik" taktikázás minden, csak nem jó és nem válik be!
2018. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ket ex barattal is beleestem abba a hibaba, hogy adtam masodik eselyt, mire megtanultam, hogy nem szabad. Aztan egy harmadik is vissza akart kerezkedni, de ekkor mar megtanultam a lecket.

A helyes teendo ilyenkor tovabblepni, de ugysem fogsz ram hallgatni :)

2018. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!