Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi e helyes teendő hogy megkapjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány egy városban lakunk! Nem ismerjük egymást, írtam neki levelet facebookon megbeszéltük hogy találkozunk aztán nem írt semmit de nem is találkoztunk! Véletlenűl össze futottunk egy buliban ott elkértem a számát! Mondtam neki hogy 2 nap múlva látjuk egymást ő mondta hogy jó! Azóta hívom de nem veszi fel! Tanácsot kérnék hogy hogyan folytassam a játékot!
2011. jún. 12. 17:21
 1/6 Lord Sad and Bad ***** válasza:
Ezt nagyon úgy néz,ki hogy buktad. Kis idő múlva még írhatsz neki vagy hívhatod,hátha "véletlenül" nem ért rá,de ha arra sem reagál,akkor sztem felejtős.
2011. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a jótündért, h varázsoljon belőled jóképűbb srácot, v szerezz be egy felsőkategóriás autót! Más esélyed nincs.
2011. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Korrekt.. Mind2 megvan de nem ez számít!
2011. jún. 12. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem, minden lánynak ezek közül vmelyik számít. Lehet h pont nem vagy az esete.
2011. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, de én tanácsot kértem hogy mit csináljak hogy találkozzon velem...
2011. jún. 12. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön! Ha úgy se kellesz neki, akkor felejtős.
2011. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!