Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat, külön bulizás. Mi a helyes teendő?

Figyelt kérdés

Barátnőm aggódik, mert sok lánynak tetszem, már voltak konkrétan akik be is kavartak. Most megyünk gólyatáborba mind a ketten, és bár nem mondja, de egyre sűrűbben utal rá, hogy fél, aggódik a lányok miatt. De azt sem szeretné, ha miatta nem mennék el, mert "nem a feleségem". Én meg nem szeretném megbántani, de papucs sem akarok lenni.


Ő azt mondta nem biztos, hogy elmegy (szerintem azért mondja, hogy ha Ő sem megy, akkor én se menjek.)


Ilyenkor egy komoly kapcsolat esetében mi a helyes teendő? Már volt, hogy megbántottam akaratlanul, hogy olyan lányokkal voltam jóban akikre féltékeny. Számomra a gólyatábor nem olyan fontos, mint ez a kapcsolat.


Menjünk el mindketten és minden este beszéljünk telefonon? Vagy mondjam, hogy én nem megyek, de attól Ő menjen, ha szeretne? Voltatok már ilyen helyzetben? Mit gondoltok?


2014. júl. 30. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a feleséged lenne, akkor sem lennél a tulajdona, meg akkor sem tilthatná!

Persze, érdemes ezt megbeszélni, de ha nem akarod fojtónak érezni a kapcsolatot, mindkét félnek kell időnként kis szabad levegő.

Nyugodtan el lehet menni szórakozni a másik nélkül is!


Ha meg akarja valaki csalni a másikat, ahhoz nem kell sem buli, sem gólyatábor...

Ha meg nem, akkor ott sem fogja. Ez ennyire egyszerű.

2014. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Márpedig mindketten menjetek gólyatáborba! Most lehet,hogy nem hiszi el senki az indokomat,de én azért tanácsolom ezt,mert nekem nagy könnyebbség volt úgy kezdeni egy tök messzi városban,hogy már szereztem ismerősöket. Jó,persze hatalmas buli is:)

A féltékenységre meg annyit,hogy 18 évesek vagytok,mit vársz? Vagy megvárod,míg kinövi,vagy vége is lesz a kapcsolatnak emiatt.

Amúgy meg,ki tudja? Lehet ő lesz a legnagyobb rbanc a gólyatáborban. Én ledöbbentem,miket láttam ott.

23L

2014. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is könnyű volt úgy kezdeni az egyetemet, hogy előtte elmentem a táborba. De sokan nem tudják mire számítsanak.. Tény, hogy vannak piálós alakok, de azért már nem vagytok kisgyerekek hogy ne tudjátok eldönteni hol a határ a viselkedésetekben. Én végig normális emberekkel voltam, nem ittam le magam. Azért mentem hogy megismerjem kikkel fogok együtt tanulni évekig, nem pedig azért hogy bárki is rám másszon. Különben ha ilyen is adódna, tudni kell nemet mondani, és kész.
2014. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja,sokakkal nagyon el tud szaladni a ló gólyatáborban. Komolyan,mintha előtte fénytől,friss levegőtől,meg úgy kb minden ingertől el lettek volna zárva és akkor szabadultak. Nálunk már 2. nap 3an kihullottak és mentek detoxba,hogy a többi fincsiséget ne is említsem.

Én tudok élni,szeretek piálni,szeretem a szexet,de tök mamásnak éreztem magam ott,hogy mennyire háborgok néhány dolgon:D


Nekem is volt akkor pasim,amikor elmentem gólyatáborba. Nem mondta,hogy ne menjek,de tudtam,hogy ő is tart attól,hogy valaki mást megismerek. Mondjuk nálunk annyiban volt más a dolog,hogy én 22 évesen mentem gólyatáborba:D Kicsit gondolom megnyugtatta a tudat,hogy ha megcsalnám,nem valószínű,hogy egy zsenge 18évessel tenném. Meg magát a bulit mint fogalmat is másképp gondoltam,mint egy 18 éves.

Beszéljetek minden este pár percet,vagy inkább délelőtt,amikor nagyjából mindenki még vállalható. De ne hívogassátok egymást.

2014. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!