Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szettek érdemes ujrakezdeni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szettek érdemes ujrakezdeni vele?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolat ami telivolt hullámhegyekkel völgyekkel az a tipikus se veled se nélküled kapcsolat volt. De állítása szerint nem tudott megbízni bennem én sem benne. De ő újra akarja kezdeni velem. Ő a férfi.

2018. nov. 2. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem lényeges sem az, hogy ki a férfi ki a nő. Az egyedüli állítás ami lényeges, hogy nem bíztok egymásban.

Nyilván idő kell, hogy megbízz valakiben, de gondolom oka van nálatok, hogy egyikőtök sem bízik a másikban.. így ebben az esetben nem érdemes újrakezdeni.

2018. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a felmelegített kapcsolatok, viszonyok nem életképesek. Meg leírtad, hogy ez egy se veled, se nélküled kapcsolat volt. Akkor meg?


Szerintem hagyd, mert esélyes, hogy ugyanez történik, ugyanígy.

2018. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs bizalom.. Minek... Időhuzás..
2018. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nincs semmi értelme.
2018. nov. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A "felmelegített kapcsolatok" nem Életképesek?


Mi van abban az esetben, amikor TÖBB OKA VOLT EGYSZERRE a mosolyszünetnek - és mindketten TÉNYLEG szeretjük egymást?


Ui: gondolom van példa bőven rá, hogy mikor érdemes és mikor nem újrakezdeni. (Az IDŐ majd igazolja, mi lenne a HELYES döntésem...)

2018. nov. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az hogy többször nekifutottunk a dolognak. Szakítottunk aztán ujrakezdtük adtunk mindíg esélyt de most megint azt mondta hogy próbáljuk meg. Mindíg ő mondta hogy adjunk magunknak egy esélyt ezt kB 2-szer 3-szor megcsinálta de mikor neki futottunk a dolgoknak ellaposodott a kapcsolat és ugyanott álltunk ahol a partszakadt.
2018. nov. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!