Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még megpróbálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még megpróbálni újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 évig voltam együtt a barátommal.Tudni kell hogy egyikőnk sem könnyű eset, én azért mert nehezen mutatom ki az érzéseimet és nem vagyok túl beszédes, ő pedig azért mert van egy stílusa amit sokan nem szeretnek és túlságosan őszinte. Ezek miatt párszor voltak rosszabb időszakunk, főleg az utolsó fél év- évben. A családom (mert "fura" és elvitt itthonról kiesett a keresetem teljesen, elvesztettem a kutyám és ebben is őt hibáztatják...)és szűk baráti köröm sem kedveli a stílusa miatt, illetve volt egy balhé féltékenységből. Nos a lényeg, hogy év elején közös barátok játszottak párterapeutát és akkor derült ki hogy sok minden félrement nálam is.

Ő mindig érdeklődött, bújt de én nem akartam panaszkodni mondjuk a munka miatt vagy csak szimplán nem mondtam el a bajom és lerendeztem egy semmivel vagy hagyjállal. Van köztünk 6 év és sokkal tapasztaltabb is minden téren és csak később kezdtem felnőni hozzá, normálisan felfogni a dolgokat hogy nem akar rosszat attól még hogy ilyen a stílusa. Úgy vettem fel a dolgokat hogy teljesen mássá akar formálni mint amilyen vagyok, de leginkább ez az volt hogy felnyitotta a szemem. Megtörtént egy hete a végleges szakítás, de ezelőtt majdnem 2 hónapig külön voltunk (hazaköltöztem) de heti 1-2szer találkoztunk és nem vettem komolyan ezt az időszakot. Friss még a szakítás tudom, de úgy érzem hogy nem tudok meglenni nélküle. Mit tegyek?



2017. máj. 15. 23:17
 1/3 anonim válasza:
Ez szerintem teljesen normalis 3 ev utan. Hasonlo cipoben jartam en is, nekem is nagyon hianyzott es enyhe depresszioba is estem, de ilyenkor ossze kell kaparnod magad, es csak sajat magaddal foglalkozni. Pl elkezdhetsz edzeni, tobbet tanulni, vagy barmi mas.. csak ne legyen idod gondolkodni. Nekem ez segitett,mindig kell egy cel..
2017. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit, hagyd őt békén - ahogyan a kacsolat alatt is ellökted magadtól.


Tudod te milyen szar szinte állandóan azt hallani a másiktól, hogy szállj le rólam? Megöli a belé vetett bizalmat, és előbb-utóbb már közeledni sem mersz, mert minek.

Aztán elkezded magadat okolni, hogy TE mit csinálsz rosszul, mikor ő a kommunikációképtelen hülye.


Az ex pont ilyen volt, mentem volna, de most ne, meg mindig semmi (az a semmi, amikor TUDOD, hogy gáz van, csak cszik besélni róla, mert annyival sem tisztel meg, hogy elmondja két szóban, mi baja) nem történt, stb.

Elég gyorsan alatt leépítette a kapcsolatot közöttünk, mert egy idő után nem mertem kérdezni, aztán már nem is érdekelt, mi baja, oldja meg.

Ha annyira nem bízik bennem, hogy megnyíljon, és egyenlő társának tekintsen, akkor éldegéljen a kis világában.

Aztán szakítottam vele, ennek másfél éve, természetesen tökegyedül van azóta is - én pedig találtam egy normális, érett felnőtt! férfit, akivel tudok tervezni és aki közel enged magához.

2017. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik gyakori el-b-szás a kapcsolatokban,hogy a felek megpróbálják "átformálni" a másikat. Amíg tart a rózsaszín köd ,addig minden happy,mert hát szép,jó az Ádám/Éva,csak hát van neki az a fura/hülye tulajdonsága,de sebaj majd én átformálom...

Aztán szembesülnek vele,hogy az átformálás nem sikerült...


-Következő lépés?


-Szakítás?


-Aztán: Jajj de hiányzol Ádám/Éva. Kezdjük újra!

Mennyi idő múlva is érdemes újrakezdeni?Eszerint,csak akkor ha már változott valami a két emberben. De az meg idő,és nem kevés.

2017. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!