Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne újrakezdeni vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete hogy szakítottunk. Igazából az elején még meg is könnyebbültem, de az utóbbi pár napban ez megváltozott.

Hiányzik is és ma pl olyan keservesen sírtam, hogy a kutyám lenyalogatta a könnyeimet meg a taknyomat az arcomról. Ilyen meg még sose volt.


Igazából csak azért lett vége, mert ő depressziós volt egy kicsit, ami ez rám is kihatott és nem tudott 1-2 helyen helyt állni a kapcsoltban (ezen egyébként lehetne változtatni, konkrétan egyébként a szex miatt volt). Nem történt semmi olyan ami miatt egymás bizalmát elvesztettük volna.


Tegnap is áthozta a cuccaimat ami nála maradt és ha már úgyis így alakult, akkor megkértem, hogy vigyen el vásárolni, mert sok mindent vettem és nehéz lett volna egyedül hazacipelni és cserébe még meg is csináltam a szemöldökét(vastag és összenövésre hajlamos és jobban tetszik neki amikor a felesleges szálakat legyantázom). Szívem szerint akkor is adtam volna egy puszit neki. Ami egyébként még fura volt, hogy amikor kiszálltunk a kocsiból szinte egyből meg akarta fogni a kezem.


Még mondta azt is, hogy örül, hogy elhívtam magammal vásárolni, mert már unta az otthon létet meg a bezártságot. Meg hogy egyáltalán ilyenért szóltam neki.


Ami még a vásárlást illeti még régebben mondta, hogy örül ha a piperkőcebb énemet is látja nem csak azt amikor dolgozom, háztartást vezetek és tanulok. Most is vettem egy normálisabb szemhéjfesték palettát és láttam rajta ugyanezt az örömöt.


Ami miatt szakítottunk, hát nem tudom mennyire lehet majd változtatni, mert főleg energia hiány és a depressziója miatt volt, de nyáron lesz egy műtétem, ami miatt részemről közel 3 hónapig amíg gyógyulok alkalmatlan leszek mindenre és csak feküdni fogok tudni az első pár napban-hétben.


Egyébként nemrég sikerült a jogsis forgalmi vizsgám és mondjuk kérte, hogy szóljak, hogy hogy sikerült, de velem együtt örült. Meg más sikeremnek is(abból mondjuk nem volt sok mostanság)


Ezek fejében ti láttok értelmét egy újrakezdésnek? Mondjuk úgyis kell ehhez ő is és ha ő nem akarja, akkor úgyis veszett fejsze nyele.


2017. máj. 13. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Meddig voltatok együtt? Mert ha nem sokáig akkor mondanám, hogy ha te veszel magadon erőt és nem hagyod, hogy kihatással legyen a depressziója rád, akkor te talán ki tudnád rántani a depresszióból. Ha sokáig voltatok együtt akkor is kitudnád ugyan ezen feltételen mellett, csak akkor érdemes megkérdezned magadtól, hogy miért tudott magával rántani a depresszióba.


Összességében ha te úgy érzed, hogy menne a dolog akkor hajrá. Én így ahogy leírtad azt mondom, hogy próbáljátok meg ha ő is akarja.

2017. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valamivel több mint egy évig voltunk együtt.

Mostanában rájött, hogy amit csinál nem teljesen normális és el is kezdett magával foglalkozni és jár szakemberhez is, aki reményeim szerint tud is rajta segíteni.


Eleinte nem vágtam, hogy mégis miért olyan amilyen, csak a szakítás után jöttem rá igazán, pedig egyszer még kérdeztem is tőle, hogy nem-e depressziós, amire az volt válasza, hogy nem, mert látott már depis embert és ő nem olyan mint az a másik volt. Pedig a depinek is vannak fokozatai, még ha nem igényel gyógyszeres kezelést, attól még az (volt).


Amikor a szakítás miatt beszélgettünk akkor is mondta, hogy eddig is sokat segítettem neki ilyen téren, hogy újból tud bízni emberekben stb, mert az exe eléggé kicseszett vele és erre gondolt az újra bízás alatt.

2017. máj. 13. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem jár utána az ember, meg nem akarja realizálni a helyzetet akkor tényleg nehéz észrevenni az enyhébb depressziót. Nekem például szerves része az életemnek egy ilyen depresszív aláfestés és teljesen tisztában is vagyok vele és csak a volt barátnőm mellett tünt el teljesen, aki ugyan jól kibaxott velem, és azóta is megint része az életemnek, de sokkal máshogyabban tekintek az egészre és elfogadom ezt, mivel volt végre egy olyan 1 évem amikor nem volt jelen ez a depresszió szóval, elmúlik az csak kell hozzá egy olyan személy akivel jól érzem magam. Szerintem neki is erre van szüksége, csak mivel nem ismeri be magának teljesen, hogy depresszióval küzd ezért nem tudja maga mögött hagyni egyszerűen.
2017. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a taknyot nyaló kutyát muszáj volt belevenni???

Konkrétan ide fogok hányni... :/

2017. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!