Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A "nagy ő"-t akarom elengedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nagy ő"-t akarom elengedni? Hogyan?

Figyelt kérdés

F/17


Kb. 1.5 évet szenvedek már ebbe a szerelembe. Most jott el az idő, hogy véget érjen ez az egész. Másodszorra akartam vele megpróbálni, de ő neki mint ha csak egy pótlék lennék vagy nem tudom. Mások is azt mondják, hogy qr va meg kihasznalja az erzeseid. En is kihasznaltatva éreztem magam. Beetetett a szarságaival. Viszonzatlanul szeretem, ugy erzem.


De egyszerűen nem akar vége lenni ennek a dolognak. Nem telt el olyan nap, hogy ne jutott volna eszembe, de ez teljesen ingadozó, valamikor csak egyszer eszembe jutt és jaj b@ szki, valamikor meg egésznap itthon depressziózok.


Számomra annyira tökéletes volt, egy olyan lány akibe külsőleg nem tudtam belekötni, de belsőleg meg nem tudom. Mintha azt nem ismerném. Nem engedte megismerni, vagy én nem tudom.



Mindig hittem benne, hogy ez változni fog és a végén olyan lesz a kettőnk kapcsolata mint a "mesékben".


El akarom felejteni végleg. Fogalmam sincs hogy. Attól félek, hogy tényleg ő volt az igazi és ezután már csak magányosan fogok megdögleni.


Visszautat már nem látok, 3 hete letiltottam mindenhonnan.

Talán ha ő keresne fel, de az max csak akkor történne, hogyha komoly gondolta anno és nem csak pótlék voltam neki nem?


Mit csináljak?



2018. nov. 3. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy fiatal vagy és nem tanultál meg néhány alapvető dolgot még:


1) SOSE lesz olyan, hogy valaki meg fog változni, mert te ezt úgy akarod! Az alaptermészete ilyen neki, ezen te nem fogsz tudni változtatni. Max ő saját magából kifolyólag fog, ha érez belső késztetést, de nem érez, ez egyértelmű.


2) A nagy ő nem olyan, hogy "külsőre jó, de..." A nagy ő elsősorban belsőleg kell passzoljpn, mert a szép pofika csak ideiglenesen tudja elfeledtetni a problémákat, meg különben is, ő is öregszik. A sz.ar személyiség viszont kortalan.


Szóval rohadtul nem a nagy Ő-t kell elengedned, csak azért fáj, mert az első. Még tizenéves vagy, majd 10 év múlva rájössz te is, hogy ebben a korban mindent túldramatizálunk.


30N

2018. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazad van és mihamarabb elfelejtem.
2018. nov. 3. 13:46
 3/14 anonim ***** válasza:
tini párkapcsolatba kellett volna írnod.
2018. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem fogod elfelejteni!


Mivel te úgy szerettél bele mint amilyen. Az összes pozitív és negatív tulajdonságával hódított meg.


Mindenkiben őt fogod keresni egy életen át.

(Persze megpróbálhatsz kitörni, de visszafordíthatatlanul belehabarodtál a típusba, a személyiségvonásai beléd égtek, amik örök rabságban fognak tartani.)


Jobban jársz, ha nem akard elfelejteni, sőt jó, ha bizonyos rálátásod marad az életére és majd látni fogod, hogy ő is esendő. Számtalan buktató éri majd, mivel másokat is megbabonáz, akik közül lesznek, akik nem fogják tűrni, elviselni ezt a megpróbáltatást és megnehezítik az életét.


Ha bizonyos távolságban maradsz tőle, látni fogod mi mindent megúsztál...


Persze nem lesz könnyű dolgod, de talán megúszhatod, hogy ne te legyél a rabszolgája.

2018. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Anno 17 évesen (talán 16) jöttem össze az első barátnőmmel. kicsit több mint másfél évig tartott. Hatalmas szerelem volt ugyebár. Amikor vége lett 2 hétig csak feküdtem a sötét szobában. Azt hittem vége az életnek annyira tökéletes volt.. Persze.. Aztán szerencsére haver elrángatott ide oda. Buli, kártyázgatás stb. Majd elkezdtem csajozni körülbelül 1 évre rá hogy szakítottunk. Ennyi idő kellett hozzá hogy ezt megtudjam tenni. Na azóta eltelt 9 év. Eszembe jut néha de semmi érzelem. És ahogy telik az idő úgyis kopnak a pozitív emlékek és tisztábban is látod majd milyen ember is volt ő. De azt tanácsolom kezdj el csajozni, Rengeteget segít.


27/F

2018. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hozzád való. Engedd el a múltat; legyen a múlt része. Egyébként szerintem pl letiltogatni mindenhonnan az túlzás, pl meg is mondhattad volna neki, hogy kéred, hogy ne keressen, és szeretnéd, ha ezt pl tiszteletben tartaná, és erre szeretnéd őt megkérni. Na szóval hát te asszem talán lelkizni is szerettél volna, ezt az igényedet; szóval szerintem várd meg, tutira találni fogsz egy olyat, aki igazán közel enged magához; meg pl tudtok egymással filozofálgatni:):)
2018. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*ja és ő az egyik kis ő volt , szemlátomást, nem a nagy:) Úgyhogy ne bánkódjál, találsz hozzád jobban passzolót; annyi csajszi van még:):) Nekem pl úgy mondták egyszer; "van még hal a tengerben:)"
2018. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Visszatiltsam? de nem jelölöm be megint
2018. nov. 4. 22:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát énszerintem pl fölösleges letiltani. Ha végülis nem rosszban váltatok el; akkor miért ne lehetne az , hogy megengeded neki, hogy még számíthasson rád, ha esetleg valamiben elakad az életében, vagy valami. De nekem pl mindegy; csak pl lehet, hogy neki mondjuk rosszul is esett; hogy konkrétan letiltottad; tehát énszerintem azt lehet nem kellett volna; meg pl ha meg ő jelölne be megint, akár talán otthagyhatnád függő kapcsolatnak úgy, hgoy nem igazolod vissza; ha mégis bejelölne, csak vigyázz, hogy még véletlenül se kattints oda:)
2018. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rám ne számítson többet:D


Azért gondoltam, hogy vissza kéne tiltani, mert szerintem ez gyerekes viselkedésnek számít, de ha most visszatiltom akkor az még gyerekesebb lenne?

2018. nov. 4. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!