Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha két ember tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember tényleg nagyon szereti egymást, miért nem tudnak kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés
Hogy együtt maradhassanak. Inkább járja mindegyik a maga útját,és éli boldogtalanul az életét.Mennyivel jobb így?
2018. nov. 3. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert valamelyik fel idiota, de altalaban mindketto az.
2018. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Az emberek túl sokat gondolkodnak ahelyett, hogy a jelenben élnének. Ez alól én sem vagyok kivétel. Ez a problémáink 95%-ának az oka. Nem hagyjuk a jelent olyannak, amilyen, mindig harcolunk és ellenállunk.

Majd a szenvedés elhozza a felismerést, aztán a változást.

2018. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van valódi szeretet/ szerelem, akkor van kompromisszum. Ha nincs, akkor inkább élik világukat.
2018. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez attól is függ, hogy konkrétan miről van szó, mert vannak olyan dolgok, amikben nem igazán lehet kompromisszumot kötni, főleg ha két ember eléggé eltérő személyiségű vagy eltérő igényeik vannak.

De az is lehet, hogy mégse szeretik annyira egymást. Minden kapcsolaton dolgozni kell, ebbe beletartoznak a kompromisszumok is. Persze azok, akik "tökéletes" kapcsolatra vágynak és azt hiszik, hogy ilyen létezik, azok képesek kis dolgok miatt is szakítani.

2018. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy erős személyiséggel nehéz kompromisszumokat kötni. Úgy érzi meg akarod változtatni, nem fogadod el, nem önmagáért szereted.
2018. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kompromisszum gyakran nehéz kérdés.


Például az egyik fél minden este bulizni menne, a másik sosem.


A kompromisszum az lesz, hogy 3-4 este elmennek, aminek az az eredménye, hogy a bulizós fél úgy érzi, hogy alig járnak, az otthon ülős pedig, hogy egyfolytában, mindketten azt látják, hogy milyen sokat feladtak, és közben mindketten elégedetlenek.


Az ilyen eseteken pedig nem segít a rózsaszín köd, néha jobb külön.

2018. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig az ilyen emberek feleannyira sem szeretik egymást...
2018. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert van néhàny dolog, amiben nem lehet. Pl gyerekvàllalàs. Egyik akar, màsik nem.
2018. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem a kompromisszum kötéshez óriási szerelem kell na meg előttem leírtak a z igènyek is közrejàttszanak .Nincs megegyezés mert pl más szülői mintát hordoztak más aaz elfogadott mindkét fèl részére .Ez konfliktushoz vezethet sőt ez által àtcsaphat ez gyűlöletbe olyan is van hogy egyszerűegyszerűen kiàmbràndul az egyikfèl amàsikból.
2018. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ebben az eltorzult világban azt látják a médiában is, hogy a legegyszerűbb és kényelmesebb szakítani, eldobni és másikat keresni. Én már 38évesen rájöttem, hogy nincs igazi és mindenkivel vannak gondok, meg az élet lemondással jár. Így szex nélkül élek a párommal langyos szürke szeretetben. 41f
2018. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!